Autor: Maciej Nowocień

LAVINIA pomoże PGE Skrze w walce o medale PlusLigi!

Miło nam poinformować, że do grona oficjalnych partnerów PGE Skry dołączyła marka LAVINIA, która będzie wspierać bełchatowski zespół w walce o medale siatkarskich mistrzostw Polski!

LAVINIA to marka, która z powodzeniem działa w branży modowej od 20 lat. Została stworzona dla kobiet, które cenią sobie elegancję oraz ponadczasowe, kobiece kroje. Jest dedykowana nowoczesnym kobietom, dla których ważny jest niebanalny styl, komfort i wygodę, a produkty marki LAVINIA można znaleźć w ponad 200 salonach w całej Polsce.

Oprócz tego, że firma doskonale radzi sobie biznesowo, chce rozwijać się również pod kątem organizacyjnym. Dlatego wraz z rozpoczęciem się fazy play-off PlusLigi, LAVINIA została oficjalnym partnerem PGE Skry Bełchatów. To pomoże dziesięciokrotnym mistrzom Polski w walce o kolejny, jubileuszowy tytuł.

- Siatkówka ma ogromne tradycje w województwie łódzkim, a ogromna część tych sukcesów to właśnie osiągnięcia PGE Skry. Bełchatowski zespół za chwilę wkroczy w fazę play-off, czyli najważniejszą część sezonu PlusLigi. Sam, jako kibic wiem, jak bardzo fani PGE Skry są spragnieni medalu mistrzostw Polski i wierzę, że to właśnie teraz, przy udziale naszej firmy, dopiszą do swoich osiągnięć kolejny sukces. PlusLiga jak Liga Mistrzów Świata w tym roku jest naprawdę pasjonująca i już nie mogę się doczekać kolejnych meczów PGE Skry w hali Energia - mówi Robert Cieślak, właściciel marki LAVINIA.

- Wielokrotnie powtarzam, że naszą siłą jest region, dlatego niezmiernie cieszę się, że do grona naszych oficjalnych partnerów dołączyła marka LAVINIA, która powstała dzięki firmie z Łódzkiego. Przed nami najważniejsza część sezonu, dlatego kolejna firma, która do nas dołączyła, pozwoli siatkarzom skupić się tylko na sporcie i walce o dziesiąte złoto dla naszego klubu. Wierzę, że wspólnie osiągniemy ten wyczekiwany od kilku lat sukces i za miesiąc będziemy cieszyć się z powrotu mistrzostwa Polski do Bełchatowa - dodaje Konrad Piechocki, prezes  KPS Skra Bełchatów S.A.