Autor: Maciej Nowocień

Kup gadżety szkolne PGE Skry - koszulkę otrzymasz gratis!

Wiemy, że do końca wakacji został jeszcze tydzień, ale to najwyższy czas, by zadbać o swoją wyprawkę na nowy rok. Zapraszamy do sklepu PGE Skry, gdzie znajdziecie niezbędne gadżety - zarówno do szkolnej ławki, jak i na W-F!

W naszej ofercie mamy notesy, plany lekcji, teczki, długopisy, ołówki, zakładki, linijki i szereg innych przedmiotów, które przydadzą Wam się w szkole. Jeśli jesteście kibicami PGE Skry, na pewno chcecie utożsamiać się z klubem również podczas zajęć czy lekcji.

A książki i powyższe gadżety możecie nosić do szkoły w wyjątkowym plecaku czy torbie JOMA. Mamy też wiele ciekawych rzeczy na zajęcia W-F: koszulki, spodenki, bluzy, polówki oraz bidony. Co ciekawe, na co dzień identycznego sprzętu używają siatkarze PGE Skry, więc możesz poczuć się jak jeden z nas!

Mamy dla Was również wspaniałą promocję. Jeśli zakupicie nasze gadżety szkolne do końca sierpnia za minimum 50 złotych, gratis otrzymacie koszulkę-replikę z minionego sezonu! Wszystkie szczegóły znajdziecie na sklep.skra.pl! Zapraszamy!

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.