Autor: Biuro prasowe

Kup bilet na mecz z Barkomem 20% taniej!

W niedzielę 29 stycznia o godz. 20:30 PGE Skra Bełchatów zagra w hali Energia z Barkomem Każany Lwów. Od soboty od godz. 13:00 bilety na to spotkanie można kupić 20% taniej.

W czwartkowy wieczór siatkarze PGE Skry awansowali do 1/4 finału Pucharu CEV, wygrywając we własnej hali z tureckim Galatasaray 3:2. Ich rywalem w ćwierćfinale będzie mistrz Czech - VK ČEZ Karlovarsko.

Wcześniej jednak przed bełchatowianami kolejne spotkanie ligowe - już w niedzielę 29 stycznia o 20:30 w hali Energia zmierzą się z Barkomem Każany Lwów. W sobotę o godz. 13:00 ruszyła promocja, w ramach której bilety na ten mecz można kupić 20% taniej - zachęcamy kibiców, by ostatni dzień ferii zimowych w województwie łódzkim spędzili z PGE Skrą, wspólnie świętując awans w Pucharze CEV i wpierając drużynę Joela Banksa w walce o ligowe punkty!

Bilety w promocyjnej cenie można kupować online na stronie https://bilety.skra.pl/ (w sobotę i niedzielę, rabat nalicza się w koszyku) oraz w sklepie kibica i kasie w hali Energia w niedzielę bezpośrednio przed meczem. Zapraszamy!