Autor: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

Konrad Piechocki nominowany w konkursie "Osobowość roku 2022"

Prezes KPS Skra Bełchatów SA Konrad Piechocki został nominowany w organizowanym przez redakcje "Dziennika Łódzkiego" i "Expressu Ilustrowanego" konkursie "Osobowość roku 2022" w kategorii "Działalność społeczna i charytatywna".

Jak czytamy w liście nominacyjnym, Kapituła doceniła wkład w życie lokalnej społeczności, przyznając nominację w szczególności za profesjonalne prowadzenie klubu sportowego PGE Skra Bełchatów.

"Osobowość roku" to plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W województwie łódzkim akcję prowadzą "Dziennik Łódzki" i "Express Ilustrowany". Ich czytelnicy mogą docenić i nagrodzić działalność ludzi kultury i nauki, biznesu, polityki i samorządu oraz tych, którzy działają społecznie i charytatywnie. Nagrody za działania w 2022 r. zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach, a następnie na szczeblu województwa. Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów Osobowość Roku Polski 2022.

Statuetki i nagrody zostaną wręczone w kwietniu 2023 r. podczas uroczystej wojewódzkiej gali, a w maju nastąpi podsumowanie plebiscytu w skali całej Polski.

Głosowanie w kategorii "Działalność społeczna i charytatywna" odbywa się TUTAJ.