Autor: Biuro Prasowe

Kolejny wspólny sezon PGE GiEK Skry i ŻWIR-TRANS

Firma ŻWIR-TRANS – producent betonu oraz kruszyw drogowych i budowlanych, pozostała oficjalnym sponsorem PGE GiEK Skry Bełchatów w sezonie 2023/2024.

Pochodząca ze Zduńskiej Woli firma ŻWIR-TRANS prowadzi działalność w zakresie produkcji betonu oraz kruszyw drogowych i budowlanych. Firma realizuje także zlecenia w zakresie inwestycji drogowych oraz tworzenia chodników, ścieżek rowerowych i dróg różnego rodzaju. W pierwszych latach działalności oferta firmy obejmowała wydobycie oraz sprzedaż piasku i pospółki, natomiast dziś ŻWIR-TRANS ma w swojej ofercie produkcje betonu towarowego i prefabrykatów, takich jak bloczki betonowe, płyty drogowe czy elementy muru oporowego, a także usługi transportowe w swojej branży. Firma zapewnia kompleksowe zaopatrzenie placów budowy w całej Polsce, a produkty oferowane przez ŻWIR-TRANS charakteryzują się wysoką jakością.

Firma ŻWIR-TRANS dołączyła do grona sponsorów bełchatowskiej Skry w sezonie 2020/2021. Od tego czasu aktywnie angażowała się w życie Klubu między innymi zostając Sponsorem Meczu. Miło nam poinformować, że również w trwającym sezonie 2023/2024 możemy liczyć na naszego Sponsora – firmę ŻWIR-TRANS.

- Cieszę się, że po raz kolejny możemy liczyć na wsparcie ze strony naszego Sponsora, firmy ŻWIR-TRANS. To firma silnie związana z naszym regionem, której działania sięgają nie tylko naszego województwa, ale terytorium całego kraju. Cieszę się, że kontynuujemy współpracę, która każdego roku pokazuje, że mamy przy sobie godnych zaufania partnerów biznesowych – powiedział Tomasz Koprowski Wiceprezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Więcej o firmie ŻWIR-TRANS przeczytacie na jej stronie.