Autor: Biuro Prasowe

Kolejny wspólny sezon PGE GiEK Skry Bełchatów i firmy Röben Polska.

Firma Röben Polska wspiera bełchatowską Skrę od ponad 20 lat, będąc nie tylko świadkiem, ale także częścią największych sukcesów Klubu. W sezonie 2023/2024 firma Röben Polska pozostanie sponsorem PGE GiEK Skry Bełchatów.

Röben Polska to część rodzinnego koncernu, od ponad 160 lat produkującego ceramiczne materiał budowlane. Obecnie firma posiada zakłady w Niemczech, Stanach Zjednoczonych oraz w Polsce – w Środzie Śląskiej, gdzie znajdują się najnowocześniejsze dachówczarnie w Europie.

Na bogatą ofertę firmy składają się m.in. dachówki ceramiczne, cegły i płytki klinkierowe oraz ceramika posadzkowa. Produkty marki Röben cenione są za doskonałe parametry techniczne, naturalność, ekologiczność, trwałość oraz wysokie walory estetyczne. Produkcja materiałów odbywa się w najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych oraz wydajnych zakładach produkcyjnych przy wykorzystaniu rozwiązań, które minimalizują negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Firma Röben Polska od wielu lat wspiera drużyny będące przedstawicielami różnych dyscyplin sportowych. Tym bardziej cieszy Nas fakt, że od ponad 20 lat jest nie tylko świadkiem, ale także częścią sukcesów osiąganych przez bełchatowską Drużynę. W sezonie 2023/2024 firma Röben Polska pozostanie Sponsorem PGE GiEK Skry Bełchatów.

- Firma Röben Polska od ponad 20 lat towarzyszy naszej drużynie, wspierała nas w drodze po kolejne sukcesy, ale była z nami także w trudnych momentach. Nasza współpraca to doskonały przykład partnerstwa i wzajemnego dopingowania się w drodze do kolejnych sukcesów – powiedział Radosław Marzec p.o. Prezesa KPS Skra Bełchatów S.A. – Cieszę się, że również w nadchodzącym sezonie Röben będzie wspierać PGE GiEK Skrę i liczę na to, że sezon 2023/2024 przyniesie nam wiele emocji, które będziemy przeżywać razem z naszym Sponsorem – dodał.

Więcej o firmie Röben Polska przeczytacie na jej stronie.