Autor: Biuro Prasowe

Kolejny wspólny sezon MegaMed i PGE GiEK Skry

MegaMed – spółka medyczna należąca do Grupy LUX MED – pozostaje sponsorem PGE GiEK Skry Bełchatów w sezonie 2023/2024. Firma MegaMed związana jest z bełchatowską drużyną od wielu sezonów, dbając przy tym o zdrowie zawodników oraz członków sztabu szkoleniowego.

MegaMed Sp. z o.o. to sieć placówek medycznych, która swoje początki miała w 2000 r. w Bełchatowie. W ciągu pierwszych 12 lat działalności firma rozwinęła się w ogólnopolską sieć, a od 2012 r. jest częścią Grupy LUX MED. Oferta usług medycznych MegaMed kierowana jest zarówno do firm, partnerów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Placówka może pochwalić się znakomitym zespołem lekarzy-specjalistów, wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną oraz nowoczesną aparaturą diagnostyczną. MegaMed prowadzi poradnie w zakresie większości najważniejszych specjalizacji m.in. ortopedii, neurologii, laryngologii i pediatrii. Szeroka baza diagnostyczna gwarantuje pacjentom wykonanie niezbędnych badań m.in. badań laboratoryjnych, USG, RTG i badań kardiologicznych. Udziela także świadczeń w zakresie rehabilitacji, szczepień ochronnych oraz orzecznictwa medycyny pracy.

Nie jest tajemnicą, że przedstawiciele firmy MegaMed są zaangażowanymi kibicami bełchatowskiego Klubu i od wielu lat uczestniczą w meczach PGE GiEK Skry.

MegaMed od wielu sezonów dba o zdrowie zawodników i sztabu szkoleniowego PGE GiEK Skry Bełchatów, a wieloletnia współpraca między podmiotami jest gwarantem zaufania i dążenia do wspólnie wyznaczonych celów.

- Profesjonalna opieka medyczna to bardzo ważny element funkcjonowania klubów sportowych. Dlatego cieszę się, że w tej kwestii od lat możemy liczyć na naszego sponsora firmę MegaMed, która dba o zdrowie zarówno zawodników, jak i sztabu szkoleniowego – powiedział Tomasz Koprowski, Wiceprezes ds. marketingu PGE GiEK Skry Bełchatów. – Nasza długoletnia współpraca pokazuje, że relacje, które budujemy ze sponsorami PGE GiEK Skry są trwałe i oparte na wzajemnym zaufaniu Cieszę się, że w kolejnym sezonie również będziemy mogli liczyć na MegaMed – dodał.

Więcej informacji o działalności firmy MegaMed znaleźć można na jej stronie internetowej.