Autor: Biuro Prasowe

Kolejny wspólny sezon DPD Polska i PGE GiEK Skry Bełchatów

DPD Polska – lider rynku przesyłek kurierskich w Polsce – w sezonie 2023/2024 pozostał Oficjalnym Partnerem Logistycznym PGE GiEK Skry Bełchatów. To dzięki tej firmie gadżety, karnety oraz paczki ze Sklepu Kibica dostarczane są do kibiców bełchatowskiej drużyny szybko i bezpiecznie.

DPD Polska jest częścią Geopost, będącej drugą pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie, działającej z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. DPD Polska to lider rynku przesyłek kurierskich w naszym kraju – z firmą współpracuje ponad 10 tys. kurierów, którzy w 2021 r. dostarczyli 226,5 mln paczek.

DPD Polska w swoich działaniach stawia klienta i jego potrzeby w centrum uwagi. Kierując się ich dobrem, opiera swoje funkcjonowanie na dynamicznym rozwoju innowacyjnych usług, które pozwalają kształtować trendy w branży kurierskiej. Firma była w Polsce pionierem usługi opłacania przesyłki pobraniowej kartą u kuriera. Wygodę nadań i odbiorów paczek zapewnia sieć ponad 24 tys. punktów DPD Pickup oraz DPD Pickup Oddziałów Miejskich, które pozwalają wygodnie nadać, odebrać lub zwrócić.

Mieszkańcy Bełchatowa korzystający z usług DPD Polska mogą liczyć na to, że ich paczki dostarczone zostaną specjalnym busem DPD z logo PGE GiEK Skry Bełchatów.

DPD Polska pozostanie Partnerem Logistycznym PGE GiEK Skry Bełchatów w sezonie 2023/2024.

Współpraca między PGE GiEK Skrą Bełchatów i DPD Polska niesie za sobą nie tylko korzyści dla obu firm, ale także dla sympatyków bełchatowskiej drużyny. To właśnie dzięki DPD Polska paczki z naszego Sklepu Kibica docieraj do kibiców szybko i bezpiecznie.

- Ogólnopolski zasięg działań PGE GiEK Skry sprawił, że przez lata zgromadziliśmy kibiców w każdym zakątku naszego kraju. Tym bardziej cieszy nas kontynuacja współpracy z naszym Partnerem Logistycznym – DPD Polska. To renomowana firma, która od lat wspiera nas w całej sferze logistycznej związanej nie tylko z funkcjonowaniem Klubu, ale przede wszystkim dba o naszych kibiców. To właśnie kurierzy DPD Polska dostarczają zamówienia z oficjalnego Sklepu Kibica szybko i bezpiecznie. Cieszy nas, że już 5 rok kontynuujemy sprawdzone dla nas partnerstwo – powiedział Tomasz Koprowski, Wiceprezes ds. Marketingu PGE GiEK Skry. – Nasza współpraca z DPD Polska opiera się na wzajemnym zaufaniu i dążeniu do realizacji wspólnie wyznaczonych celów. DPD jest marką od wielu lat obecną w profesjonalnym sporcie, tym bardziej cieszy nas fakt, że możemy być częścią działań realizowanych przez naszego partnera logistycznego – dodał.

Więcej o firmie DPD Polska przeczytacie na jej Facebooku oraz stronie internetowej