Autor: Biuro Prasowe

Kolejny wspólny sezon Centrum Elektrycznego ANIA i PGE GiEK Skry Bełchatów

Firma Centrum Elektryczne ANIA, która od ponad 20 lat wspiera bełchatowski Klub, była częścią największych sukcesów Klubu. W sezonie 2023/2024 pozostanie Sponsorem PGE GiEK Skry Bełchatów.

Centrum Elektryczne ANIA to dystrybutor artykułów elektrotechnicznych. Bogata oferta, rozbudowana sieć polskich i zagranicznych partnerów oraz nowoczesna flota umożliwia firmie realizację dostaw na terenie Polski w ciągu 24 godzin. Wykwalifikowana kadra ze specjalistyczną wiedzą ukierunkowaną na najwyższym, nowoczesnym poziomie doradztwa w każdej gałęzi energetycznej oraz nowoczesny park maszynowy to jedne z atutów Centrum Elektrycznego ANIA, które decydują o jej dominującej pozycji na rynku.

Centrum Elektryczne ANIA ma na swoim koncie wkład w wiele różnorodnych realizacji na terenie Polski i poza jej granicami m.in. dostawy na budowę bloków energetycznych w elektrowni Bełchatów, dostawy na budowę drugiej linii metra w Warszawie czy Dworca Nowa Łódź Fabryczna.

Wartości, bez których nie byłoby sukcesu Centrum Elektryczne ANIA to odpowiedzialność, kompetencja, innowacyjność oraz dbałość o wszystkie szczegóły na każdym etapie współpracy z klientem.

Wieluńska firma wpiera bełchatowską Skrę jeszcze w czasach, kiedy Klub nie odnosił tak znaczących sukcesów. Dziś PGE GiEK Skra to uznana marka w świecie sportu, a częścią wszystkich sukcesów Klubu była firma Centrum Elektryczne ANIA. W sezonie 2023/2024 Centrum Elektryczne ANIA pozostaje Sponsorem PGE GiEK Skry Bełchatów.

- Współpraca ze Sponsorem, jakim jest Centrum Elektryczne ANIA, jest dowodem na to, jak ważna w biznesie jest lojalność i wzajemne zaufanie. Partnerstwo PGE GiEK Skry Bełchatów i Centrum Elektryczne ANIA trwa nieprzerwanie od ponad 20 lat. To właśnie dzięki Sponsorom, którzy są z nami na dobre i na złe, możemy stale się rozwiać i dążyć do wyznaczonych sobie celów – powiedział Radosław Marzec, p.o. Prezesa PGE GiEK Skry Bełchatów. – Cieszę się, że w kolejnym sezonie możemy liczyć na Centrum Elektryczne ANIA i mam nadzieję, że tak jak w poprzednich latach sięgniemy razem po kolejne triumfy – dodał.

Więcej o firmie Centrum Elektryczne ANIA przeczytacie na jej stronie.