Autor: Biuro Prasowe

Kolejny sezon z PGE GiEK Skry i CZA-TA Niciak

CZA-TA Niciak — przedsiębiorstwo specjalizujące się w ochronie mienia oraz utrzymaniu czystości pozostało Partnerem PGE GiEK Skry Bełchatów w sezonie 2023/2024.

CZA-TA Niciak to ogólnopolskie przedsiębiorstwo z Piotrkowa Trybunalskiego, mające ponad 30-letnie doświadczenie w ochronie mienia i utrzymaniu czystości. Posiada 17 oddziałów z ponad 1500 pracownikami, obsługujących ponad 100 klientów i ponad 200 obiektów w całej Polsce. To zespół profesjonalistów i konsultantów, którzy realizują spektrum usług, zaczynając od ochrony fizycznej, poprzez monitoring obiektów, ochronę imprez masowych oraz usługi porządkowe. Działają również jako agencja pracy tymczasowej. CZA-TA Niciak to zakład pracy chronionej, posiadający uprawnienia do udzielania ulg we wpłatach PFRON, a także bierze odpowiedzialność za stworzenie indywidualnego procesu outsourcingowego oraz wyników swoich klientów.

Firma CZA-TA Niciak wpiera bełchatowską Skrę od sezonu 2019/2020, angażując się w życie Klubu oraz dopingując drużynę z trybun hali Energia. W sezonie 2023/2024 CZA-TA Niciak pozostała Partnerem PGE GiEK Skry Bełchatów.

 

- Cieszymy się, że firma CZA-TA Niciak, to kolejne lokalne przedsiębiorstwo, które zdecydowało się na kontynuowanie współpracy z PGE GiEK Skrą Bełchatów. CZA-TA Niciak wspiera nas już od pięciu sezonów, angażując się w życie Klubu i wspierając drużynę z trybun hali Energia. To ważne, aby w biznesie polegać na sprawdzonych i godnych zaufania partnerach – powiedział Tomasz Koprowski Wiceprezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Więcej o firmie CZA-TA Niciak przeczytacie na jej stronie.