Autor: Biuro Prasowe

Kolejny sezon współpracy PGE GiEK Skry i Majami

Majami – firma z ponad 34-letnim doświadczeniem w produkcji wyrobów czekoladowych i czekoladopodobnych – w sezonie 2023/2024 kontynuuje współpracę z PGE GiEK Skrą Bełchatów.

Majami to bełchatowska firma specjalizująca się w produkcji cukierków typu krówka, sezamków oraz mleczka w czekoladzie. Produkty oferowane przez Majami to połączenie tradycyjnych receptur z nowoczesnymi metodami produkcji i innowacyjnymi technologiami. Sposób przygotowania produktów gwarantuje idealny smak i najwyższą jakość, potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami. Dzięki wyjątkowym walorom smakowym produkty firmy Majami zdobyły uznanie nie tylko na rynku polskim, ale także na innych rynkach europejskich oraz w krajach arabskich.

Majami od wielu lat jest partnerem PGE GiEK Skry Bełchatów. To właśnie bełchatowska firma produkuje krówki, które nasza maskotka rozdaje kibicom podczas spotkań PGE GiEK Skry rozgrywanych w hali Energia, a także słodkie upominki dla zdobywców statuetek MVP.

W sezonie 2023/2024 firma Majami pozostała partnerem PGE GiEK Skry Bełchatów.

- Cieszę się, że w kolejnym sezonie możemy kontynuować współpracę z firmą Majami. To przedsiębiorstwo doskonale znane naszym kibicom, uznane nie tylko w regionie, ale także na terenie całego kraju, a nawet za granicą. Kolejny sezon współpracy to również kolejna okazja, aby realizować wspólne cele biznesowe – powiedział Radosław Marzec p.o. Prezesa KPS Skra Bełchatów S.A.

Więcej informacji o firmie Majami można znaleźć na stronie internetowej firmy.