Autor: Biuro Prasowe

Kolejny sezon współpracy PGE GiEK Skry i Cegielni Grabarz

Cegielnia Grabarz- jeden z najnowocześniejszych producentów ceramiki budowlanej w Polsce pozostał Oficjalnym Sponsorem PGE GiEK Skry Bełchatów w sezonie 2023/2024. To współpraca oparta na zaufaniu i dążeniu do realizacji wspólnych celów.

Cegielnia Grabarz to zlokalizowana w Kolonii Kociszew, firma z 45-letnim doświadczeniem w produkcji ceramiki. Produkcja m.in. cegły pełnej, pustaków ceramicznych ścian działowych i nośnych oraz pustaków kominowych i wentylacyjnych opiera się wyłącznie na naturalnych surowcach, a cały proces przebiega z najwyższą starannością i dbałością o odpowiednią temperaturę utwardzania. Taki sposób obróbki sprawia, że końcowy produkt jest wytrzymały, mrozoodporny i mało nasiąkliwy. Od 2019 r. zakład jest zautomatyzowany i zrobotyzowany, co sprawia, że Cegielnia Grabarz jest jedną z najnowocześniejszych firm tej branży w Polsce.

Cegielnia Grabarz dołączyła do grona oficjalnych sponsorów bełchatowskiej drużyny we wrześniu 2021 r. i od tego czasu logotyp firmy eksponowany jest na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Klub, a także podczas spotkań w hali Energia. Cegielnia Grabarz aktywnie uczestniczy w życiu PGE GiEK Skry Bełchatów, angażując się m.in. w rozgrywane przez drużynę mecze poprzez zostanie Sponsorem Meczu.

Współpraca PGE GiEK Skry i Cegielni Grabarz kontynuowana jest także w sezonie 2023/2024. To partnerstwo oparte na wzajemnym zaufaniu i dążeniu do wspólnie wyznaczonych celów.

- Jako Klub mający ogólnopolski zakres działań cenimy sobie współpracę z lokalnymi przedsiębiorstwami, do których należy również Cegielnia Grabarz. To kolejny sezon, w którym możemy liczyć na zaufanego sponsora, z którym dzielimy nie tylko cele sportowe, ale także biznesowe – powiedział Radosław Marzec p.o. Prezesa KPS Skra Bełchatów. -  Mam nadzieję, że również w kolejnych sezonach Cegielnia Grabarz pozostanie z nami – dodał.

Więcej o Cegielni Grabarz przeczytacie na ich stronie.