Autor: PGE Skra

Kochacie miód tak jak my?

Firma ”CORPO Sp. z o.o. Sp.k.” powstała w 1996 roku, aby pomóc pszczelarzom w sprzedaży miodu. Jej siedziba mieści się w Łodzi przy ulicy Karolewskiej 1. Po kilku latach sukcesów na polskim rynku produktów pszczelich, "CORPO Sp. z o.o. Sp.k." we współpracy z ponad 200 polskimi pszczelarzami, którzy dysponowali wówczas ponad 50 tysiącami uli.

Firma Corpo z dumą informuje, że jest sponsorem PGE Skry Bełchatów – dziewięciokrotnego mistrza Polski w siatkówce mężczyzn. Wspiera naszych utalentowanych sportowców, a my mamy nadzieję, że kosze od 7 Miodowych Kontynentów dodadzą zawodnikom energii do wygrywania kolejnych zawodów.

Firma z powodzeniem prowadzi słodki sklep internetowy 7 Miodowych Kontynentów www.7mk.pl. Sklep 7 Miodowych Kontynentów powstał z myślą o osobach, które cenią miód za jego niezwykły smak i liczne właściwości zdrowotne. Sklep 7 Miodowych Kontynentów może zaoferować szereg unikalnych produktów, które doskonale wpisują się w obecne trendy takie jak slow food czy eco food.

W sklepie można znaleźć m.in.:

- naturalne miody z najlepszych pasiek z całego świata,
- pyłek pszczeli pełen dobroczynnych składników,
- pierzgę pszczelą bogatą w witaminy, aminokwasy, mikro- i makroelementy,
- miód Manuka - najzdrowszy i najbardziej ceniony miód,
- pyszne słodycze na bazie miodu,
- kosmetyki z miodem,
- dyfuzory propolisowe i ultradźwiękowe, jak również inne produkty apikultury.

Niezwykłe zróżnicowanie kontynentów zarówno pod kątem przyrodniczym, jaki i klimatycznym dostarcza nowych miodowych doznań smakowych. Gorąco zachęcamy do włączenia miodu do codziennej diety, jak również stosowania produktów pszczelich jako naturalnych suplementów diety, zarówno zapobiegawczo, jak i pomocniczo w przypadku problemów zdrowotnych.

Serdecznie zapraszamy Was do sklepu 7 Miodowych Kontynentów!