Autor: PGE Skra

KNAUF pozostaje w gronie sponsorów PGE Skry Bełchatów

O współpracy z firmą KNAUF pamiętają nawet najstarsi kibice PGE Skry. Miło nam poinformować, że po raz kolejny przedłużyliśmy umowę z naszym sponsorem i razem powalczymy o dziesiąte mistrzostwo Polski.

Knauf jest przedsiębiorstwem, które od ponad 30 lat dostarcza na polskim rynku najwyższej jakości materiały budowlane. W bogatej ofercie firmy znajdują się kompleksowe systemy budowlane, które umożliwiają wykończenie na najwyższym poziomie budynków każdego typu. Ponadto Knauf oferuje m.in. systemy suchej zabudowy na bazie płyt gipsowych, gipsowo-włóknowych i cementowych, tynki gipsowe i cementowo-wapienne, masy szpachlowe, gładzie polimerowe, wylewki, produkty chemii budowlanej, w tym kleje, fugi i silikony, oraz systemy ociepleń z tynkami elewacyjnymi i farbami.

- Jest nam niezmiernie miło, że w sezonie siatkarskim 2020/2021 nasza firma ponownie została sponsorem jednego z najlepszych i najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Polsce. Jesteśmy przekonani, że jak co roku, nasza wzajemna współpraca zaowocuje pasmem sukcesów, zarówno dla klubu, jak i naszej firmy. Firma Knauf skupia wokół siebie rzeszę wiernych kibiców i fanów PGE Skry, którzy na co dzień są także odbiorcami naszych produktów i rozwiązań. Dzięki współpracy firmy KNAUF z klubem, wszyscy sympatycy drużyny z Bełchatowa mają okazję jeszcze lepiej poznać zarówno naszą markę, jak i nas samych – mówi Magdalena Nowak, Dyrektor Marketingu Knauf Sp. z o.o.

- Bardzo się cieszę, że w dobie pandemii możemy liczyć na tak lojalnego sponsora, który jest z nami od wielu lat. Wspólnie przeżywaliśmy największe sukcesy klubu, na czele z mistrzostwami Polski, medalami Ligi Mistrzów czy Klubowych Mistrzostw Świata. Budujące jest również to, że KNAUF jest na tyle odpowiedzialną firmą, że w trwającym trudnym okresie jest przygotowany na niespodziewane okoliczności, a do tego wprowadził na rynek nowe technologie w swojej branży. My również chcemy pokazać jeszcze większą siatkarską jakość i sięgnąć po dziesiąte mistrzostwo Polski na 90-lecie klubu - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Więcej o firmie oraz informacje o najnowszych produktach można znaleźć na stronie www.knauf.pl.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.