Autor: PGE Skra

Kibice PGE Skry spotkają się już po raz dziewiąty! Będzie koncert gwiazdy!

To już tradycja, że tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu organizujemy Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry. W tym roku spotkamy się z Wami już po raz dziewiąty i, jak zawsze, zapewnimy Wam wiele żółto-czarnych atrakcji, na czele z koncertem jednej z gwiazd!

Tegoroczny Zlot zaplanowaliśmy w Galerii Olimpia, czyli jednym z ważnych punktów na mapie Bełchatowa. To właśnie tam możecie nie tylko robić zakupy, ale miło spędzić czas. W Galerii Olimpia stacjonuje również Wyspa PGE Skry, na której dostępne są klubowe gadżety, a także karnety i bilety na nasze mecze.

Ale w piątek, 25 października, Galeria Olimpia stanie się cała żółto-czarna! Tradycyjnie podczas Zlotu odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny na nowy sezon. To będzie doskonała okazja, by spotkać nie tylko nowych trenerów i zawodników, czyli Michała Gogola, Macieja Michalika, Dusana Petkovicia i Norberta Hubera, ale również reprezentantów Polski, na czele z Karolem Kłosem, Jakubem Kochanowskim, Grzegorzem Łomaczem czy Arturem Szalpukiem! Każdy z graczy oczywiście znajdzie czas na rozmowy, autografy i zdjęcia.

Będziecie również mogli poznać drugą drużynę PGE Skry oraz zespoły młodzieżowe. Oprócz tego, na specjalnie ustawionej scenie nie zabraknie wielu atrakcji dla kibiców, na czele z siatkarskim quizem o naszym klubie z nagrodami. W innych strefach zlokalizowanych w Galerii Olimpia zaplanowaliśmy strefę animacji dla dzieci z dmuchańcami, malowaniem twarzy, żółto-czarnymi odlewami gipsowymi czy pszczelimi piniatami. Nikt nie będzie się nudził!

To jednak nie wszystko! Podczas Zlotu odbędzie się również koncert gwiazdy wieczoru! Choć na razie nie zdradzamy, kto to będzie, jesteśmy pewni, że znacie niejeden utwór tego topowego artysty. Śledźcie uważnie nasze media społecznościowe, gdzie wkrótce poznacie artystę i szczegółowy plan Zlotu!

Do zobaczenia w Galerii Olimpia!