Autor: Biuro prasowe

Karton Polska pozostaje oficjalnym sponsorem PGE Skry Bełchatów

Karton Polska wspiera PGE Skrę Bełchatów od stycznia 2020 r. Miło nam poinformować, że firma ze Zduńskiej Woli będzie kontynuować współpracę z bełchatowskim klubem.

Karton Polska to firma zajmująca się produkcją opakowań z tektur falistych i litych z ponad 35-letnim doświadczeniem. Od początku swojej działalności zrealizowała ponad 60 mln zamówień dla więcej niż 20 tys. klientów. Są to zarówno lokalne przedsiębiorstwa działające w branży obuwniczej, odzieżowej czy spożywczej, jak i potentaci budowlani, samochodowi i farmaceutyczni. Mimo dużego doświadczenia, pracownicy firmy Karton Polska zwracają ogromną uwagę na jakość świadczonych usług i wciąż pogłębiają swoją wiedzę w zakresie produkcji opakowań. Karton Polska posiada certyfikat FSC® Chain-of-Custody: FSC 100%, FSC Mix oraz FSC Recycled, certyfikat RESY oraz certyfikat ISO 9001.

Przy cały czas rosnącej skali działalności Karton Polska nie zapomina o ekologii. Firma dokłada wszelkich starań, aby materiały wykorzystywane do produkowanych kartonów pochodziły z odpowiedzialnie zarządzanych źródeł - z recyklingu lub drewna kontrolowanego z lasów certyfikowanych.

Karton Polska to firma rodzinna, dbająca o pracowników i lokalną społeczność. Od stycznia 2020 r. wspiera żółto-czarnych i w dalszym ciągu chce budować przyszłość z zespołem PGE Skry Bełchatów. Oznacza to, że logo firmy będzie nadal eksponowane w hali Energia, materiałach związanych z klubem w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej PGE Skry. Firma angażuje kibiców poprzez liczne inicjatywy, m.in. spotkania z zawodnikami czy akcje charytatywne, takie jak wsparcie dla Towarzystwa Patriotycznego Kresy w okresie świątecznym. Karton Polska ma również wpływ na rozwój infrastruktury podczas spotkań domowych PGE Skry, m.in. poprzez dostarczanie mebli kartonowych. Warto dodać, że zarówno prezes Maciej Kołodziejczyk, jak i pracownicy Karton Polska, od lat są kibicami bełchatowskiego klubu i wspierają żółto-czarnych w hali Energia.

- Decyzja o przedłużeniu współpracy na kolejny sezon nie była trudna. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i cieszę się, że wspieramy klub z naszego regionu, z którym się utożsamiamy i któremu od wielu lat kibicujemy. Wierzę, że w pewnym stopniu zapewniamy PGE Skrze stabilizację, a współpraca z tak profesjonalnym klubem przynosi szereg korzyści. Nasza współpraca to długookresowe działanie, więc jestem pozytywnie nastawiony pod kątem przyszłości - mówi Maciej Kołodziejczyk, właściciel firmy Karton Polska.

- PGE Skra jest jedną z najważniejszych sportowych marek województwa łódzkiego i bardzo istotne jest dla nas to, że potencjał klubu jest zauważany i doceniany przez prężnie rozwijające się firmy z regionu, takie jak Karton Polska. Jest to współpraca o tyle wyjątkowa, że zarówno właściciel firmy Maciej Kołodziejczyk, jak i liczne grono pracowników to wierni kibice PGE Skry, więc cieszy nas kolejny wspólny sezon sportowych emocji - dodaje Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów SA.

Więcej informacji oraz ofertę firmy Karton Polska można znaleźć na www.kartonpolska.pl oraz jej profilu na Facebooku.