Autor: PGE Skra

Karton Polska nowym sponsorem PGE Skry

Miło nam poinformować, że do szerokiego grona sponsorów PGE Skry Bełchatów dołączyła firma Karton Polska, która doceniła dobre rezultaty sportowe drużyny, wyniki medialne oraz wysoki poziom zarządzania klubem.

Karton Polska to firma ze Zduńskiej Woli zajmująca się produkcją opakowań z tektur falistych i litych. Firma rozpoczęła działalność na początku lat 90. Mimo nabranego przez tyle lat w branży doświadczenia, pracownicy Karton Polska wciąż pogłębiają swoją wiedzę w zakresie produkcji opakowań.

Nowy sponsor PGE Skry dał się poznać jako firma o dużej reputacji, a to efekt ciężkiej i niezawodnej pracy. Wystarczy wspomnieć, że Karton Polska miesięcznie przetwarza średnio 4 miliony metrów kwadratowych tektury, co przekłada się na 46 tys. zrealizowanych zamówień dla ponad 500 klientów z trzech kontynentów. Są to m.in. potentaci w branży budowlanej, samochodowej czy farmaceutycznej.

Karton Polska posiada wiele certyfikatów, które potwierdzają, że firma nie tylko dba o biznes, ale wykazuje również troskę o środowisko i ekologię. To pozwala produkować kartony m.in. dla klientów z branż chemicznej i farmaceutycznej, motoryzacyjnej, obuwniczej, odzieżowej, rolno-spożywczej i przetwórstwa rolnego, a także spożywczej. Szeroka oferta może więc dotyczyć również innych partnerów biznesowych PGE Skry.

- Sponsoring sportu to dziś jedna z najskuteczniejszych form marketingowych, dlatego również nasza firma zdecydowała się na taki krok. Wybór naturalnie padł na PGE Skrę Bełchatów, czyli nie tylko klub z regionu, ale również uznaną markę w Polsce i na świecie. Tym bardziej cieszę się, że dziewięciokrotny mistrz Polski, który zasłynął na arenie międzynarodowej zgodził się na współpracę z naszą firmą. Zapewniam, że zarówno ja, jak i pracownicy Karton Polska będą głośno wspierać drużynę na trybunach hali Energia, by złoto PlusLigi wróciło do Bełchatowa - mówi Maciej Kołodziejczyk, właściciel firmy Karton Polska.

Również prezes PGE Skry Konrad Piechocki cieszy się z rozpoczęcia współpracy z nowym sponsorem, który będzie wspierał drużynę przez aktualny i następny sezon, co będzie efektywną realizacją programu sponsorskiego.

- Grono sponsorów naszego klubu wciąż się powiększa, a to potwierdza, że firmy wciąż widzą w PGE Skrze potencjał sportowy i biznesowy. Cieszy mnie również fakt, że Karton Polska to firma ze Zduńskiej Woli, czyli województwa łódzkiego, a więc chce wspierać klub z regionu, szczególnie w roku obchodów 90-lecia naszego klubu i wybrała akurat PGE Skrę. Liczę na owocną realizację wspólnych celów biznesowych, a przede wszystkim wspólną drogę po mistrzostwo Polski - mówi Konrad Piechocki.

Więcej informacji oraz ofertę firmy Karton Polska można znaleźć na www.kartonpolska.pl.