Autor: PGE Skra

Jurajska już trzeci sezon z PGE Skrą!

Miło nam poinformować, że PGE Skra Bełchatów przedłużyła współpracę z Jurajską, czyli Oficjalną Wodą Polskiej Siatkówki. To będzie już nasz trzeci wspólny sezon!

Jurajska to dynamicznie rozwijająca się polska firma istniejąca na rynku od prawie 60 lat. Warto dodać, że od ponad dwóch dekad związana jest także z siatkówką, a w 2000 roku otrzymała zaszczytny tytuł Oficjalnej Wody Polskiej Siatkówki. Nie ma się jednak czemu dziwić. Jurajska nie tylko świetnie nawadnia, ale także orzeźwia i dostarcza optymalną ilość składników mineralnych potrzebnych organizmowi człowieka w czasie wzmożonego wysiłku.

Warto przypomnieć, że to będzie już trzeci sezon, kiedy Jurajska wspiera siatkarzy PGE Skry. Do tej pory współpraca przebiega wzorowo.

- Naturalna Woda Mineralna Jurajska po raz kolejny zadba o prawidłowe nawodnienie graczy PGE Skry i dostarczy im optymalną ilość składników mineralnych tak bardzo potrzebnych sportowcom w czasie wzmożonego wysiłku. A wierzymy, że ten wysiłek siatkarzy PGE Skry przysporzy nam - kibicom i partnerom - wielu powodów do radości w nowym sezonie 2020/2021. Jurajska Sp. z o.o. życzy całemu klubowi wielu sukcesów zarówno w PlusLidze, jak również w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Do zobaczenia w hali Energia! - mówi Jacek Bulski, koordynator ds. marketingu firmy Jurajska Spółka z o.o.

- Jurajska to marka, która kojarzy się z siatkówką, dlatego cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę. To dla nas bardzo ważne, tym bardziej, że podczas każdego treningu siatkarze korzystają z wody Jurajska, która jest bogata w tak potrzebne minerały, by efektywnie trenować. To z kolei przekłada się na dalsze występy w meczach. Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia na boiskach PlusLigi i Ligi Mistrzów! - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Więcej na temat produktów firmy Jurajska można znaleźć na stronie www.jurajska.pl.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.