Autor: Biuro Prasowe

Jakub Nalepka statystykiem PGE GiEK Skry

W sezonie 2023/2024 Jakub Nalepka dołączy do sztabu szkoleniowego PGE GiEK Skry Bełchatów, obejmując stanowisko statystyka bełchatowskiej drużyny.

Jakub Nalepka swoją karierę rozpoczynał w drużynie AZS AGH Kraków, w której łączył ze sobą funkcję drugiego trenera oraz statystyka. Ubiegły sezon wraz z drużyną Akademików zakończył na 6. miejscu Tauron 1. Ligi oraz zdobył tytuł Akademickich Mistrzów Polski.

Nalepka związany był w roli statystyka również z reprezentacją Polski do lat 18.

Bardzo się cieszę, że będę mógł pracować dla PGE GiEK Skry Bełchatów. Jestem zmotywowany, aby dać z siebie wszystko oraz zapewnić kibicom bełchatowskiej drużyny dużo pozytywnych emocji w przyszłym sezonie. Zapraszam wszystkich sympatyków na nasze ligowe spotkania! Nie mogę się doczekać spotkania z Wami i przeżywania wspólnie sportowych emocji! Do zobaczenia w Hali Energia – powiedział statystyk PGE GiEK Skry Jakub Nalepka.

W nadchodzącym sezonie Jakub Nalepka obejmie stanowisko statystyka PGE GiEK Skry Bełchatów, odpowiedzialny będzie za analizę przeciwników bełchatowskiej drużyny oraz współpracę z trenerami.

Kubo, witamy w #TeamSkra i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie!