Autor: PGE Skra

Jakub Kochanowski: Jesteśmy pewniejsi w niektórych elementach

- Mogliśmy potrenować utrzymywanie tych ciężkich ciosów z zagrywki - mówi Jakub Kochanowski, środkowy PGE Skry po zgrupowaniu we Włoszech.

PGE Skra odbyła dwa sparingi z Sir Safety Conad Perugia. Jak Kochanowski podsumuje te spotkania? - Na pewno jest to bardziej siłowa siatkówka i widać to było na zagrywce. Mogliśmy potrenować utrzymywanie tych ciężkich ciosów. Na pewno Perugia to drużyna klasy światowej, która w większości elementów prezentuje się bardzo dobrze. To było solidne przetarcie - mówi Kochanowski.

Środkowy PGE Skry zwraca uwagę na to, że elementy ćwiczone we Włoszech mogą przełożyć się już na najbliższe mecze w wykonaniu PGE Skry. - A szczególnie, jeśli chodzi o przyjęcie i obronę - mówi Kochanowski. - W tych elementach możemy czuć się mocniejsi i mam nadzieję, że damy radę pokazać to w najbliższych meczach PlusLigi i Pucharu Polski - kończy Kochanowski.

A najbliższe spotkanie PGE Skra rozegra właśnie w krajowym Pucharze - 14 stycznia o godz. 20.30. Bilety są już dostępne na bilety.skra.pl.