Autor: PGE Skra

iSKRA, czyli wyjątkowy program punktowy dla kibiców PGE Skry!

PGE Skra po raz kolejny wychodzi z ciekawą inicjatywą dla swoich kibiców, których ma w całej Polsce. Dzięki wprowadzeniu programu punktowego “iSKRA” fani bełchatowskiej drużyny będą mogli zbierać punkty za szereg aktywności i wymieniać je na atrakcyjne nagrody, na czele z… udziałem w treningu pierwszego zespołu!

Co ważne, aby zdobywać punkty, wystarczy jedynie spełniać swoje kibicowskie obowiązki: przychodzić na mecze, kupować gadżety, zapisać się do newslettera czy brać udział w akcjach promocyjnych klubu oraz jego partnerów biznesowych, o których będziemy informowali na skra.pl.

Ważny jest fakt, że kolejne punkty będzie można gromadzić nie tylko za przyjście na mecz, ale również za fakt zgłoszenia nieobecności na spotkaniu, co będzie… korzyścią dla kibica! Zyska wówczas dodatkowe punkty, a przy okazji zwolni miejsce innym sympatykom, którzy chcą obejrzeć mecz na żywo.

- Cały czas pracujemy nad tym, by hala Energia wypełniała się po brzegi. Zdarza się, że kibic posiadający karnet nie może przyjść na mecz, dlatego dzięki programowi iSkra będzie mógł zgłosić swoją nieobecność, dzięki czemu zyska punkty, a my będziemy mieli możliwość dystrybucji biletu do osób, które chciałyby obejrzeć pojedynek PGE Skry, a nie posiadają karnetu. Korzyści będą obopólne, tym bardziej, że nagrody w programie iSkra są naprawdę atrakcyjne - mówi Konrad Piechocki, prezes PGE Skry.

W ramach programu można otrzymać nie tylko klubowe pamiątki czy bilety na kolejne mecze, ale to również okazja na udział w tak niecodziennych inicjatywach, jak trening z siatkarzem PGE Skry, życzenia od zawodników, sesję fotograficzną w hali Energia czy strój meczowy siatkarza lub sztabu.

- To właśnie dzięki programowi iSKRA kibice będą mogli spełniać swoje marzenia, nawet te teoretycznie niedostępne, bo nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, kiedy klub zaprasza swojego kibica na trening z drużyną czy sesję zdjęciową. Mam nadzieję, że kibice docenią nasz pomysł i będą aktywnie korzystać z programu - dodaje prezes PGE Skry.

Już za samą rejestrację w programie, która dostępna jest poprzez system biletowy PGE Skry, można otrzymać nawet 200 punktów, co powinno zachęcić kibiców do dalszego ich zbierania. Program punktowy to kolejna forma angażowania kibiców, wchodzenia z nimi w interakcje oraz budowanie z nimi lojalności. Dzięki przystąpieniu do programu - pełna rejestracji/komplet punktów, będą mogli liczyć nie tylko na nagrody, ale również bezpośrednią komunikację z klubem, a także inne atrakcje oraz niespodzianki. Warto dodać, że projekt będzie cały czas rozwijany, a wkrótce zaproponujemy nowe rozwiązania, m.in. możliwość korzystania z programu partnerskiego za pomocą aplikacji mobilnej.

Szczegóły oraz wszelkie regulaminy i listę nagród do zdobycia w programie iSKRA kibice znajdą na www.bilety.skra.pl.