Autor: PGE Skra

Huber i Katić w Galerii Olimpia

Pierwsza okazja do spotkania się siatkarzami PGE Skry już w najbliższą sobotę! Norbert Huber i Milan Katić będą gośćmi stoiska Akademii PGE Skry podczas Giełdy Wiedzy.

W sobotę, 7 września, w bełchatowskiej Galerii Olimpia będzie można zapoznać się z aktualną ofertą zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży. Nie zabraknie również ofert kształcenia dla osób dorosłych. Warsztaty, konkursy, zabawy i wiele innych niespodzianek czeka na wszystkich, którzy w godzinach 12:00 – 18:00 odwiedzą galerię Olimpia.

Nie zabraknie tam również Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów, EKS Skra Bełchatów i siatkarzy PGE Skry! Nasze stoisko znajdziecie obok kina Helios – niedaleko Aktywnej Strefy Przedszkoliada.pl. Zachęcamy do odwiedzenia nas zwłaszcza od godziny 13:00, kiedy to na wszystkich kibiców czekać będą Norbert Huber i Milan Katić. Na 16:20 przewidziane zostały konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i gadżetami PGE Skry Bełchatów.

W sobotę zachęcamy również do zakupów na Wyspie PGE Skry. Klub przygotował specjalną promocję – do zakupu repliki nowej koszulki meczowej każdy otrzyma dodatkowy prezent.

Serdecznie zapraszamy!