Autor: PGE Skra

Grzegorz Łomacz: Z niecierpliwością czekamy na mecz

- Potrzebujemy tej wygranej i zrobimy wszystko, by tak się stało - mówi Grzegorz Łomacz, kapitan PGE Skry przed półfinałowym starciem z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

PGE Skra wygrała w ćwierćfinale z Asseco Resovią w dwóch meczach i awansowała do najlepszej czwórki. Nic więc dziwnego, że w zespole panuje dobra atmosfera. - Mamy sto procent pozytywnego "glow" i cieszymy się, że udało się przebrnąć przez ćwierćfinał. Z niecierpliwością czekamy na kolejny mecz. Atmosfera jest bardzo dobra, trenujemy ciężko i mam nadzieję, że przełoży się to na mecz - mówi Grzegorz Łomacz, kapitan PGE Skry.

Sobotni mecz z Grupą Azoty ZAKSA nie będzie jednak łatwy. Bełchatowianie mierzyli się z tym zespołem w tym sezonie już pięć razy i wszystkie spotkania padły łupem rywali. - Liczę, że teraz z maksimum trzech półfinałowych meczów wygramy dwa. Oczywiście pięć porażek nie wygląda dobrze, ale ZAKSA była w fenomenalnej formie w tym sezonie. Oby teraz udało nam się wygrać. Potrzebujemy tej wygranej i zrobimy wszystko, by tak się stało - dodaje Łomacz.

Początek spotkania o godz. 14.45.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.