Autor: PGE Skra

Grzegorz Łomacz odkrywa talent kulinarny, ale tęskni za siatkówką

Podczas kwarantanny można odnaleźć swoje ukryte talenty. Grzegorz Łomacz, rozgrywający PGE Skry, postanowił na przykład nauczyć się gotować. Co jeszcze robi w domu "mózg" drużyny PGE Skry?

- Uczę się gotować, często robię obiady. Oprócz tego, układam puzzle. Teraz podjąłem się takich z trzema tysiącami elementów. Nie jest to łatwa sprawa, ale krok po kroczku, może za pół roku to ułożę - śmieje się Łomacz.

Oczywiście jest też czas na prace domowe. - Trochę ogarniam ogródek, meble... Tak sobie powoli żyję - mówi Łomacz, który jednak zaznacza, że codziennie trenuje, by podtrzymać formę. - Wcześniej, gdy jeszcze można było wychodzić, graliśmy z narzeczoną w tenisa. Teraz po prostu wykonuję różne programy ćwiczeń, które dostałem od trenera przygotowania fizycznego. Wszystko muszę jednak robić w domu albo w swoim ogródku.

Siatkówka cały czas jednak zostaje w głowie siatkarzy PGE Skry... - Oczywiście, że za nią tęsknię! Nie mogę już się doczekać, kiedy wrócimy do normalnych treningów - kończy rozgrywający PGE Skry.