Autor: Biuro Prasowe

Graffiti Centrum Reklamy Sponsorem Meczu z Aluronem CMC Wartą Zawiercie

Firma Graffiti Centrum Reklamy, zajmująca się kompleksową obsługą klienta w zakresie reklamy, druku wielkoformatowego, offsetowego, cyfrowego oraz usług kserograficznych, została Sponsorem Meczu z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Sponsor Meczu przygotował specjalne upominki dla najaktywniejszych kibiców w hali Energia!

Firma Graffiti Centrum Reklamy z Wielunia specjalizuje się w zakresie reklamy, druku wielkoformatowego, offsetowego, cyfrowego oraz usług kserograficznych, oferując przy tym najwyższej jakości materiały reklamowe oraz rozwiązania świetnie sprawdzające się w promocji przedsiębiorstwa. Firma Graffiti swoją wiedzą i doświadczeniem każdego roku wspiera bełchatowską Skrę w przygotowaniach do sezonu oraz w działaniach podejmowanych w czasie rozgrywek.

W sezonie 2023/2024 Wieluńska firma zdecydowała się na dodatkowe wsparcie PGE GiEK Skry Bełchatów jako Sponsor Meczu z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 17 grudnia o godz. 14:45 w hali Energia.

Podczas meczu Graffiti Centrum Reklamy zadba, aby najbardziej aktywni kibice zostali docenieni. Przygotuje również upominek dla najlepszego zawodnika spotkania.

Więcej o działalności firmy znaleźć można na jej stronie internetowej.