Autor: Maciej Nowocień

Graffiti Centrum Reklamy pozostaje oficjalnym partnerem PGE Skry

Miło nam poinformować, że Graffiti Centrum Reklamy na kolejny sezon pozostanie oficjalnym partnerem PGE Skry Bełchatów.

Firma Graffiti Centrum Reklamy z Wielunia zajmuje się kompleksową obsługą klienta w zakresie reklamy, druku wielkoformatowego, offsetowego, cyfrowego i usług kserograficznych. To m.in. świetne rozwiązanie przy nowych firmach, które w krótkim czasie mogą zostać wyposażone w pieczątki, wizytówki, bannery reklamowe lub może okleić samochód.

- Przed nami kolejny sezon, w którym Firma Graffiti Centrum Reklamy będzie wspierała PGE Skrę. Dla mnie to ogromny zaszczyt, ale także wyróżnienie, że mogę być częścią bełchatowskiej Skry, ponieważ też osobiście jestem jej wielkim fanem. Kibicowanie z perspektywy partnera biznesowego daje dużo satysfakcji oraz dostarcza wyjątkowych emocji - mówi Michał Lichacy, właściciel firmy Graffiti Centrum Reklamy z Wielunia.

- Lojalni partnerzy to bardzo ważny aspekt w biznesie, a jak widać, nasza współpraca z firmą Graffiti Centrum Reklamy układa się przez kolejny sezon. To tylko może potwierdzić, że trafiliśmy na bardzo dobrego partnera, z którym możemy tworzyć wielkie rzeczy. Na Graffiti Centrum Reklamy i jej właściciela Michała Lichacego możemy liczyć o każdej porze dnia i nocy. Cieszę się też, że PGE Skra stała się tak ważna w życiu zarówno firmy, jak i jej prezesa - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Firma Graffiti Centrum Reklamy z Wielunia po raz kolejny pomoże nam przy brandingu hali w nowym sezonie PlusLigi oraz produkcji materiałów poligraficznych. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.graffiti-wielun.pl.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.