Autor: Biuro Prasowe

Graffiti Centrum Reklamy pozostaje oficjalnym partnerem PGE GiEK Skry w sezonie 2023/2024

Graffiti Centrum Reklamy w sezonie 2023/2024 pozostaje oficjalnym partnerem PGE GiEK Skry Bełchatów. Michał Lichacy, właściciel firmy to nie tylko partner biznesowy, ale przede wszystkim oddany kibic bełchatowskiej Skry.

Firma Graffiti Centrum Reklamy z Wielunia zajmuje się kompleksową obsługą klienta w zakresie reklamy, druku wielkoformatowego, offsetowego, cyfrowego oraz usług kserograficznych. Firma Graffiti Centrum Reklamy oferuje najwyższej jakości materiały reklamowe oraz rozwiązania, które świetnie sprawdzają się w promocji marki przedsiębiorstwa.  

Co roku Firma Graffiti Centrum Reklamy swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera bełchatowską Skrę w przygotowaniach do sezonu oraz w działaniach podejmowanych w czasie rozgrywek. Współpraca z wieluńską firmą to nie tylko działania biznesowe, ale także wspólne kibicowanie bełchatowskiej drużynie. Michał Lichacy, właściciel firmy, jest oddanym kibicem naszego Klubu, który wraz z rodziną obecny jest na każdym meczu naszego zespołu.  W sezonie 2023/2024 firma Graffiti Centrum Reklamy pozostanie oficjalnym partnerem PGE GIEK Skry Bełchatów.

- Graffiti Centrum Reklamy to kolejna firma z regionu, która kilka sezonów temu zdecydowała się na współpracę z naszym Klubem i kontynuuje ją również w tym sezonie. Na pomoc ze strony naszego oficjalnego partnera możemy liczyć o każdej porze dnia i nocy, a właściciel firmy, jak i pracownicy to kibice naszego Klubu, którzy są z nami na dobre i na złe – powiedział Radosław Marzec p.o. Prezesa KPS Skra Bełchatów S.A. – Cieszę się, że również w nadchodzącym sezonie nasza współpraca została przedłużona – dodał.

Więcej o firmie Graffiti Centrum Reklamy znajdziecie na jej Facebooku oraz stronie internetowej