Autor: PGE Skra

Gdzie ja, tam PGE Skra - edycja VIII!

Wiemy, że czekaliście na wakacje, ponieważ... znów startuje konkurs "Gdzie ja, tam PGE Skra"! W tym roku mamy już ósmą edycję naszej zabawy, a do wygrania tradycyjnie będą atrakcyjne nagrody związane z naszym klubem!

Konkurs polega na tym, by przesłać swoje wakacyjne zdjęcie z motywem PGE Skry. Możecie mieć na sobie klubowe gadżety, które wyrażają Waszą sympatię do bełchatowskiej drużyny. Nie zapomnijcie więc zapakować swoich koszulek, piłek, gadżetów z naszej letniej kolekcji (dostępna na sklep.skra.pl), a nawet... szalików. Zdjęcia z takim atrybutem podczas lata na pewno będą atrakcyjne ;-)

Tradycyjnie najciekawsze zdjęcia wybierze specjalna komisja, a trzech zwycięzców zostanie nagrodzonych specjalnymi gadżetami. W tym roku za najbardziej kreatywne zdjęcie można wygrać oryginalną meczową koszulkę PGE Skry z minionego sezonu, za drugie miejsce koszulkę-replikę, a za trzecie piłkę z autografami naszych zawodników.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać zdjęcie z wakacji na adres mailowy konkurs@skra.pl. Pokażcie, że nawet podczas letniego wypoczynku nie zapominacie o PGE Skrze! Do fotki dodajcie krótki opis, gdzie zostało zrobione zdjęcie. Nie zapomnijcie, by spełnić warunki formalne opisane w regulaminie.

W wiadomości, oprócz zdjęcia, prosimy zamieścić treść zgód oraz oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem, które znajdują się w paragrafie 3 regulaminu.

Brzmią one następująco:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji
i przeprowadzenia konkursu oraz udostępnienia informacji o wynikach konkursu, imienia
i miejscowości na stronie internetowej KPS Skra Bełchatów S.A. oraz w mediach społecznościowych Klubu. Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest KPS Skra Bełchatów S.A. z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 11. Posiadam wiedzę, że podanie moich danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych KPS Skra Bełchatów S.A. w zakresie otrzymywania informacji dotyczących nowych usług i akcji Organizatora.

3. Wyrażam zgodę na nieodpłatne używanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku w postaci fotografii przez KPS Skra Bełchatów S.A. z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 11 na potrzeby konkursu „Gdzie ja, tam i PGE Skra”. Niniejsza zgoda jest nieodpłatna, nie jest ograniczona ilościowo, czasowo ani terytorialnie.

4. Oświadczam, że zapoznałam(em) się i akceptuję wszystkie warunki przewidziane
w regulaminie konkursu.

Wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone w naszym serwisie skra.pl. Konkurs będzie się odbywać w dwóch turach. Pierwsza odsłona potrwa do 31 lipca, do godz. 23.59, a druga - od 1 do 31 sierpnia.

Liczymy na to, że jak co roku, otrzymamy od Was dziesiątki znakomitych zdjęć. W dotychczasowych edycjach mieliśmy już ujęcia znad morza, z gór, z... dna basenu, ale również domowych podwórek, lotnisk i innych ciekawych miejsc. Liczy się Wasza kreatywność!

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

Sponsorem konkursu jest PGE Skra Bełchatów.