Autor: Maciej Nowocień

Gdzie ja, tam PGE Skra - edycja IX!

Nareszcie mamy mniejsze obostrzenia, więc możemy wyruszać na wakacje. Nie zapomnijcie o swoim przywiązaniu do PGE Skry, bo… znów startuje konkurs “Gdzie ja, tam PGE Skra”. I to z wyjątkowymi nagrodami!

Tradycyjnie czekamy na Wasze wakacyjne zdjęcia z motywem PGE Skry. Ważna będzie kreatywność i fantazja naszych kibiców. Pokażcie, jak bardzo kochacie bełchatowski klub. Jak to zrobić? Możecie mieć na sobie gadżety PGE Skry w jednym z urokliwych miejsc lub po prostu stworzyć coś wakacyjnego związanego z bełchatowską drużyną. Wiemy, że Wasza wyobraźnia nie zna granic! ;-)

Czas więc zapakować swoje koszulki, piłki, gadżety z naszej letniej kolekcji (świetne artykuły dostępne są na sklep.skra.pl), a nawet szalików - wiemy, że nawet w upałach mogą się przydać. A wszystko po to, by zrobić to jedno, jedyne zdjęcie, które wygra w naszym konkursie!

Tradycyjnie zwycięzców wybierze specjalna komisja, a nagrodzimy trzy najciekawsze zdjęcia, zarówno w lipcu, jak i sierpniu. A upominki są w tym roku wyjątkowe. Za pierwsze miejsce przyznamy dwa karnety na sezon PlusLigi 2021/2022. Osoba z drugiego miejsca zdobędzie cztery wejściówki na dwa wybrane spotkania PGE Skry Bełchatów w ramach rozgrywek PlusLigi w sezonie 2021/2022 oraz wyjątkową klubową walizkę. Nagroda za trzecie miejsce to cztery wejściówki na jedno wybrane spotkanie PGE Skry w przyszłym sezonie oraz gadżety klubowe. Jeśli jeszcze jakieś prace chwycą komisję za serce, przyznamy dwa wyróżnienia.

Jak wziąć udział w konkursie? Tutaj zasady nieco się zmieniają. Stawiamy na Waszą aktywność w social mediach, dlatego prace konkursowe należy opublikować na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #GdzieJaTamPGESkra oraz napisać, gdzie fotka została zrobiona. Pamiętajcie, że Wasze konta muszą być publiczne! Następnie, w ciągu dwóch godzin, w wiadomości prywatnej z tego samego konta prześlijcie niezbędne zgody, które znajdziecie w regulaminie (KLIKNIJ TUTAJ)

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna!