Autor: PGE Skra

Galeria Olimpia na dłużej z PGE Skrą

Miło nam poinformować, że PGE Skra Bełchatów i Galeria Olimpia przedłużyły współpracę o kolejny rok. To ważna informacja dla kibiców, którzy mogą skorzystać m.in. z Wyspy PGE Skry, czyli klubowego sklepu w Galerii.

Współpraca klubu z Galerią Olimpia, czyli największym tego typu obiektem w Bełchatowie, trwa już od kilku lat. To właśnie przy ul. Kolejowej 6 kibice mogą kupować karnety, bilety i gadżety na specjalnej Wyspie PGE Skry. Ponadto, klub organizuje w Galerii Olimpia wiele ważnych wydarzeń, na czele z konferencjami prasowymi czy Ogólnopolskim Zlotem Kibiców PGE Skry. Co ciekawe, siatkarzy często można spotkać w Galerii również prywatnie, bo chętnie ją odwiedzają każdego dnia.

- Jest nam bardzo miło, że mogliśmy przedłużyć współpracę z PGE Skrą o kolejny rok. Do tej pory przebiegała bardzo dobrze, z korzyścią dla obu stron, dlatego przy podpisaniu nowej umowy nie miałem chwili zawahania. Uważam, że zawsze warto współpracować z najlepszymi, a bez wątpienia najlepszym klubem i najbardziej rozpoznawalną marką w siatkówce jest PGE Skra. Podsumowując, dwie najbardziej znane i rozpoznawalne firmy w Bełchatowie i nie tylko, czyli Galeria Olimpia i PGE Skra weszły w kolejny okres współpracy. I wierzę, że będzie jeszcze bardziej owocny - mówi Mariusz Kabziński, dyrektor Galerii Olimpia.

- Galeria Olimpia jest wizytówką Bełchatowa, podobnie jak nasz klub. Kwestia naszej współpracy wydaje się być więc czymś naturalnym. Od kilku lat kibice przy okazji zakupów w Galerii Olimpia mogą zajrzeć na naszą Wyspę i kupić bilety oraz klubowe gadżety, co na pewno jest dla nich sporym ułatwieniem. Galeria to również miejsce naszych spotkań z kibicami podczas różnych akcji marketingowych. Cieszę się, że przez kolejny rok Galeria Olimpia będzie w rodzinie PGE Skry - mówi Konrad Piechocki, prezes PGE Skry.

Wszystkich kibiców zapraszamy więc do Galerii Olimpia oraz na wspomnianą już Wyspę PGE Skry, gdzie trwa przedsprzedaż karnetów na nowy sezon, a 7 października rozpocznie się otwarta dystrybucja stałych wejściówek. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.