Autor: PGE Skra

Galeria Olimpia i PGE Skra dalej razem!

Nie ma bełchatowianina, który nie znałby Galerii Olimpia. Tym bardziej miło nam poinformować, że największe centrum handlowe w regionie pozostanie sponsorem PGE Skry przez kolejny sezon.

Bełchatowska Galeria Olimpia to 33 tysiące metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Pod swoich dachem mieści nie tylko znane, światowe marki, ale także firmy działające lokalnie. Dzięki rozwiniętej ofercie gastronomicznej i rozrywkowej, m.in. kino Helios, to także miejsce, gdzie można dobrze zjeść i ciekawie spędzić czas z bliskimi.

W Galerii Olimpia można też spotkać siatkarzy PGE Skry, którzy często korzystają z oferty jej sklepów, restauracji, kawiarni oraz pozostałych atrakcji. Nic więc dziwnego, że już po raz siódmy klub przedłużył umowę sponsorską z tak ważnym miejscem w Bełchatowie.

- Kibicujemy i wspieramy PGE Skrę już kolejny rok z rzędu. Przez ten czas drużyna rozsławiła nasze miasto i dostarczyła swoim fanom, wśród których są też klienci oraz pracownicy Galerii Olimpia, moc pozytywnych emocji. Liczymy na nie również w tym sezonie - mówi Mariusz Kabziński, dyrektor Galerii Olimpia.

- Z Galerią Olimpia mamy same dobre wspomnienia. Przez siedem lat współpracy mogliśmy razem cieszyć się z wielu pięknych sukcesów. To właśnie w galerii organizowaliśmy Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry, na czele z ostatnim, w którym uczestniczyły setki osób. Tacy partnerzy to dla nas skarb i cieszymy się, że możemy współpracować z nimi przez kolejny rok - dodaje Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Więcej informacji na temat Galerii Olimpia można znaleźć na www.galeriaolimpia.pl.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.