Autor: PGE Skra

FiveDotTwelve partnerem technologicznym PGE Skry Bełchatów

Grono partnerów i sponsorów PGE Skry wciąż się rozrasta. Cieszymy się, że do tej grupy dołączyła firma FiveDotTwelve, która została partnerem technologicznym naszego klubu.

FiveDotTwelve to nowoczesny software house stawiający na ścisłą współpracę z klientami i indywidualne podejście do każdego projektu. Z pasją dostarcza klientom rozwiązania najwyższej jakości i ciężko pracuje, by zrozumieć ich potrzeby biznesowe, a następnie szybko opracować i wdrażać najlepsze z nich na rynek. FiveDotTwelve realizuje projekty mobilne i webowe zapewniając wsparcie na każdym etapie projektu od pomysłu aż po gotowy produkt.

O profesjonalizmie i dobrej współpracy przekonała się również PGE Skra, dla której FiveDotTwelve stworzył aplikację mobilną na systemy Android i iOS. To kolejny projekt, który znacznie ułatwił kontakt klubu z kibicami. W aplikacji fani znajdą wszystkie najważniejsze informacje na temat PGE Skry w jednym miejscu. Co ważne, produkt będzie regularnie aktualizowany w kontekście nowego sezonu ligowego.

- Aplikacje sportowe jeszcze bardziej zbliżają kluby i kibiców, więc to naturalne że zyskują w tej chwili na popularności. Cieszymy się, że mamy swój udział w digitalizacji tego sektora rynku. PGE Skra zgłosiła się do nas jako jedna z pierwszych z takim pomysłem, ale biorąc pod uwagę trendy na tym rynku przypuszczam, że tego typu produkty wkrótce staną się standardem - mówi Damian Urbańczyk, CEO firmy FiveDotTwelve.

- Aplikacja PGE Skry Bełchatów okazała się bardzo ciekawym i trafionym projektem, dlatego cieszę się, że FiveDotTwelve została partnerem technologicznym PGE Skry. Jako klub, który często wyznacza trendy w marketingu sportowym, będziemy razem chcieli realizować innowacyjne projekty, a przy stworzeniu aplikacji tylko utwierdziliśmy się w przekonaniu, że FiveDotTwelve to idealny partner do takich przedsięwzięć - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Aplikacja jest bezpłatna i można ją już znaleźć w sklepach Google Play (kliknij) oraz App Store (kliknij).

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.