Autor: Biuro Prasowe

Firma LAVINIA pozostała Partnerem PGE GiEK Skry w sezonie 2023/2024

LAVINIA to wywodząca się z województwa łódzkiego marka modowa, kierująca swoje produkty do kobiet, podążających w życiu za stylem, komfortem i wygodą. W sezonie 2023/2024 LAVINIA pozostała Partnerem PGE GiEK Skry Bełchatów.

Marka LAVINIA od ponad 20 lat związana jest z branżą modową. Eleganckie i ponadczasowe kroje dedykowane są nowoczesnym kobietom, które w swoim życiu kierują się niebanalnym stylem, komfortem i wygodą. Produkty tej marki można znaleźć w ponad 200 salonach w całej Polsce.

Firma LAVINIA dołączyła do grona partnerów biznesowych bełchatowskiej Skry wraz z rozpoczęciem fazy play-off PlusLigi w sezonie 2019/2022 i od tego czasu wspiera Klub. Robert Cieślak, właściciel przedsiębiorstwa, to wieloletni kibic Skry Bełchatów, a łącząc pasję i życie zawodowe realizuje swoje cele. W sezonie 2023/2024 firma LAVINIA pozostała Partnerem PGE GiEK Skry Bełchatów.

- Partnerstwo z firmami z regionu to niewątpliwa siła naszego Klubu. Cieszę się, że w gronie Partnerów Biznesowych PGE GiEK Skry Bełchatów pozostała marka LAVINIA, która również ma swoje korzenie w województwie łódzkim – powiedział Radosław Marzec, p.o. Prezesa KPS Skra Bełchatów S.A. – Liczę na to, że kolejny sezon naszej współpracy obfitował będzie we wspólne sukcesy, zarówno te sportowe, jak i biznesowe – dodał.