Autor: Biuro Prasowe

Firma Hako pozostaje Partnerem PGE GiEK Skry Bełchatów w sezonie 2023/2024

Firma Hako, od lat wpiera bełchatowską Skrę, będąc przy tym uczestnikiem największych sukcesów Klubu, a także wspierając drużynę w trudnych chwilach. W sezonie 2023/2024 pozostaje Partnerem PGE GiEK Skry Bełchatów.

Firma Hako od dwudziestu pięciu lat dba o to, by skutecznie, szybko i profesjonalnie zapewniać pomoc drogową, rozbudowując przy tym bazę sprzętu technicznego, podwyższając swoje umiejętności, zdobywając doświadczenie oraz nawiązując współpracę z licznymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Hako ma w swojej ofercie także wypożyczalnię samochodów, a szeroka gama dostępnych pojazdów sprawia, że są oni w stanie odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Krzysztof Błaszczyk, właściciel firmy Hako to kibic Skry Bełchatów, który od lat wspiera Klub z trybun bełchatowskiej hali Energia. Firma Hako, przez lata była świadkiem oraz częścią wielu sukcesów bełchatowskiego Klubu, a także wspierała drużynę w trudnych momentach.  W sezonie 2023/2024 pozostanie Partnerem PGE GiEK Skry Bełchatów.

- Cieszę się, że przed nami kolejny sezon współpracy z firmą Hako. Na każdym kroku staramy się podkreślać, jak ważna dla Klubu jest współpraca z lokalnymi przedsiębiorstwami i nie inaczej jest w tym przypadku. Równie ważnym aspektem współpracy między PGE GiEK Skrą a Hako jest zamiłowanie pana Krzysztofa Błaszczyka do siatkówki – powiedział Radosław Marzec, p.o. prezesa KPS Skra Bełchatów S.A.

Więcej o firmie HAKO znajdziecie na ich stronie.