Autor: Biuro Prasowe

ERP Serwis Partnerem Informatycznym drużyny PGE GiEK Skra Bełchatów

Firma ERP Serwis od wielu lat wpiera bełchatowską Skrę w działaniach związanych z wprowadzaniem nowych rozwiązań informatycznych. Również w sezonie 2023/2024 ERP Serwis pozostał Partnerem Informatycznym drużyny PGE GiEK Skra Bełchatów.

ERP Serwis to pochodząca z Częstochowy firma działająca w sektorze IT. Od ponad 10 lat świadczy usługi w zakresie modyfikacji, wdrażania oraz opieki serwisowej oprogramowania. Wieloletnie doświadczenie firmy ERP Serwis na polu wprowadzania najnowszych rozwiązań dla firm zaowocowało nawiązaniem w 2015 roku współpracy na linii PGE GiEK Skra Bełchatów – ERP Serwis, dzięki której przeprowadzona została reorganizacja strony internetowej Sklepu Kibica, gdzie kibice bełchatowskiej drużyny mogą zaopatrzyć się w klubowe gadżety.

Zarówno firma ERP Serwis, jak i jej pracownicy doceniają trwającą wiele lat współpracę z PGE GiEK Skrą Bełchatów, ciesząc się ze wspólnie osiąganych sukcesów, kibicując Klubowi w rozgrywkach na każdym szczeblu oraz udostępniając informacje o sukcesach siatkarzy na firmowym fanpage’u. W sezonie 2023/2024 obie strony zdecydowały się na kontynuowanie współpracy, ERP Serwis pozostał Partnerem Informatycznym drużyny PGE GiEK Skry Bełchatów.

- Nasza współpraca z firmą ERP Serwis trwa już 9 sezonów i nieustannie przyczynia się do rozwoju funkcjonowania Klubu pod względem najnowszych rozwiązań informatycznych. Wsparcie ze strony naszego partnera stanowi niewątpliwy fundament naszych sukcesów biznesowych – powiedział Tomasz Koprowski Wiceprezes KPS Skra Bełchatów S.A. – Cieszę się, że również w kolejnym sezonie możemy liczyć na ERP Serwis – dodał.

Więcej informacji o firmie ERP Serwis przeczytacie na jej stronie