Autor: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

Energetyczny Piknik Rodzinny - kup karnet na mecze PGE Skry 15% taniej!

Już jutro, w sobotę 17 września, w Bełchatowie odbędzie się Energetyczny Piknik Rodzinny. W trakcie wydarzenia będzie można kupić karnety na mecze PGE Skry w nowym sezonie 15% taniej!

Energetyczny Piknik Rodzinny odbędzie się w sobotę 17 września na Placu Narutowicza. W ramach wydarzenia zorganizowana zostanie Parada Rowerów – rajd rowerowy ulicami miasta, na uczestników czekać też będzie m.in. kuchnia dla aktywnych Karola Okrasy, strefa sportowa Akademii GKS Bełchatów, strefa Miejskiego Centrum Sportu, plenerowe miasteczko ruchu drogowego, bezpłatny seans w Kinie Kultura, foodtrucki, fruitbike’i i wiele innych atrakcji. Organizatorem Pikniku jest Stowarzyszenie EKS SKRA Bełchatów, Sponsorem Głównym – PGE GiEK SA.

W organizację Pikniku włączyła się także PGE Skra - uczestników zapraszamy do odwiedzenia specjalnej strefy sportowej przy plenerowej scenie PGE Giganty Mocy przy Placu Narutowicza, którą przygotuje klub. Będzie można tam wziąć udział w różnego rodzaju zabawach i aktywnościach, a na uczestników Pikniku czekać będą także niespodzianki!

Jedną z nich jest wyjątkowa promocja na karnety na domowe mecze PGE Skry w sezonie 2022/2023 – tylko w sobotę 17 września w godzinach trwania Pikniku w strefie PGE Skry będzie można je kupić 15% taniej!

Oczywiście karnety można również kupować stacjonarnie w Sklepie Kibica (od poniedziałku do środy w godz. 8:00-14:00 oraz w czwartki i piątki od 8:00 do 15:00), na „wyspie” handlowej PGE Skry w Galerii Olimpia (od poniedziałku do środy od 14:30 do 18:00) oraz przez stronę https://bilety.skra.pl/.

W nowym sezonie posiadacze karnetów na mecze PGE Skry mogą liczyć na szereg wyjątkowych korzyści przygotowanych tylko dla nich, m.in. na dodatkowy rabat na zakupy w Sklepie Kibica, udział w specjalnym evencie oraz niespodziankę na koniec sezonu.

Nowy sezon, nowe emocje, #NoweOtwarcie! Kup karnet na sezon 2022/2023 i wspieraj drużynę PGE Skry w walce o najwyższe cele! #BezWasNieGramy!