Autor: PGE Skra

EIB sponsorem PGE Skry od ćwierćwiecza!

Cieszymy się, że kolejna firma kontynuuje współpracę sponsorską z PGE Skra Bełchatów. Mowa o Brokerze ubezpieczeniowym EIB - partnerze naszego klubu, który jest nim już od 25 lat!

EIB to ekspert w budowaniu i aranżowaniu specjalistycznych programów ubezpieczeniowych dla klientów instytucjonalnych. Marka spółki jest kojarzona z najwyższą jakością i bezpieczeństwem świadczonych usług, dbałością o ich wysokie standardy i dobre relacje z partnerami biznesowymi.

- Jesteśmy sponsorem PGE Skry Bełchatów nieprzerwanie od początku istnienia EIB, czyli już 25 lat. Te ćwierć wieku to wiele sukcesów i pouczających doświadczeń. PGE Skra potrafi nas zainspirować, bo zarówno w sporcie, jak i biznesie liczą się wola walki i konsekwencja, by być coraz lepszym. Szacunek dla bełchatowian! Brawo my! - dodaje Rafał Kaszubowski, prezes EIB S.A.

- Życzę każdemu takich sponsorów, jak EIB SA, gdzie współpraca przebiega zawsze wzorowo. Od lat stawiamy na profesjonalizm, a fakt, że od tylu lat jesteśmy razem, tylko potwierdza, że była to dobra decyzja. Liczymy, że wspólnie wywalczymy mistrzostwo Polski w przyszłym sezonie i dziękujemy za wsparcie - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Warto dodać, że EIB od 25 lat jest doradcą największych przedsiębiorstw, podmiotów leczniczych, samorządów i innych instytucji. Firma chroni majątek warty ponad 500 mld zł oraz zdrowie i życie ponad 100 tys. osób.

Więcej informacji na temat usług EIB można znaleźć na stronie www.eib.com.pl.

 Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.