Autor: PGE Skra

Dziś Dzień Dziennikarza Sportowego! Wszystkiego najlepszego!

Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego PGE Skra Bełchatów pragnie złożyć wszystkim przedstawicielom mediów najlepsze życzenia!

Dziennikarz sportowy to wyjątkowy zawód, który wymaga szczególnej pasji do sportu, ale również wytrwałości. To właśnie przedstawiciele mediów w weekendy relacjonują mecze, zawody i turnieje z całego świata, a wszystko po to, by jak najlepiej przekazać kibicom emocje sportowe.

Cieszymy się, że możemy liczyć na wiele publikacji na temat naszego klubu. Najwięcej z nich zanotowano w Polsacie Sport, WP Sportowych Faktach, Strefie Siatkówki - siatka.org, dzienniku Sport, Przeglądzie Sportowym, Dzienniku Łódzkim, Radiu Łódź, Polskim Radiu, portalu plusliga.pl i Gazecie Wyborczej Łódź. Serdecznie dziękujemy!

Jak wiecie, dziennikarze są również mile widziani w hali Energia na meczach PGE Skry. Dlatego wszystkim przedstawicielom mediów składamy najlepsze życzenia - wielu ciekawych tematów do poruszenia, a także niekończącej się wspomnianej już pasji do sportu. Do zobaczenia w sezonie 2020/2021!