Autor: PGE Skra

Dusan Petković: Początkowo nie byliśmy skupieni

- Musimy dać nasze sto procent w jutrzejszym meczu i nie ma tutaj wymówek. To może być nasz najważniejszy mecz sezonu - mówi Dusan Petković, atakujący PGE Skry po zwycięstwie z Lindemans Aalst 3:1.

Co ciekawe, Serb w środę obchodził 29. urodziny. Czy wygrana była dla niego dobrym prezentem? - To nie był dla mnie idealny prezent urodzinowy. Taki byłby, gdybyśmy zwyciężyli 3:0. Ale jest w porządku - uśmiecha się Petković.

Niewiele osób spodziewało się, że Lindemans zdoła wygrać seta z PGE Skrą. - Nie był to łatwy mecz. Nasi przeciwnicy pokazali sporo energii, pozytywnych rzeczy. Na początku nie byliśmy skupieni na tym meczu. Potem zaczęliśmy grać naszą siatkówkę i wygraliśmy - mówi Petković.

W ostatnim meczu bełchatowianie zagrają z Fenerbahce Stambuł. - Musimy dać nasze sto procent w jutrzejszym meczu i nie ma tutaj wymówek. To może być nasz najważniejszy mecz sezonu. Musimy pokazać wszystko, co mamy najlepsze. Teraz nie są najważniejsze statystyki, ale to, by zachować energię na jutro - kończy Petković.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.