Autor: Biuro Prasowe

Drugi sezon Jakuba Nalepki w roli statystyka PGE GiEK Skry

To on w sezonie 2024/2025 analizował będzie przeciwników PGE GiEK Skry. Przed Jakubem Nalepką drugi rok w roli statystyka bełchatowskiej drużyny.

Jakub Nalepka pierwsze poważne kroki w sztabie szkoleniowym stawiał jako drugi trener oraz statystyk AZS-u AGH Kraków. To właśnie z krakowskimi akademikami w sezonie 2022/2023 zakończył rywalizację w Tauron 1. Lidze na szóstym miejscu oraz zdobył tytuł akademickich mistrzów Polski. 

W sezonie 2023/2024 dołączył do sztabu szkoleniowego PGE GiEK Skry Bełchatów i w drużynie Andrei Gardiniego odpowiedzialny był za analizę przeciwników bełchatowian. W nadchodzącym sezonie Jakub Nalepka pozostanie statystykiem PGE GiEK Skry Bełchatów. 

- Bardzo dziękuję władzom klubu i zawodnikom za zaufanie, którym zostałem obdarzony w poprzednim sezonie. Cieszę się, że w następnym sezonie będę mógł kontynuować współpracę z tak utytułowanym klubem, jak PGE GiEK Skra Bełchatów. Jestem przekonany, że nadchodzące rozgrywki przyniosą wiele dobrego bełchatowskiemu klubowi i jego kibicom - powiedział po przedłużeniu umowy Jakub Nalepka.

Start przygotowań drużyny do sezonu zaplanowano na 29 lipca.