Autor: PGE Skra

Dodatkowa pula biletów na mecz z Aluronem Virtu CMC

Są Mikołajki, dlatego również PGE Skra postanowiła sprawić swoim kibicom miły prezent. Do sprzedaży trafiła dodatkowa pula biletów na niedzielny mecz z Aluronem Virtu CMC Zawiercie.

Kilka dni temu informowaliśmy, że wszystkie bilety na spotkanie z zespołem z Zawiercia zostały sprzedane. To nic dziwnego, bowiem kibice obu klubów darzą się szczególną sympatią i swój przyjazd zapowiedziała spora grupa fanów z południa Polski. Również fani PGE Skry po ostatnich emocjonujących meczach chcą zobaczyć swoich ulubieńców na żywo, dlatego bilety rozeszły się w kilka dni.

W przypadające na 6 grudnia Mikołajki tradycją jest obdarowywanie się prezentami. Również PGE Skra postanowiła sprawić swoim fanom mały upominek i wprowadziła do sprzedaży dodatkową pulę biletów. Wejściówki w cenie 25 złotych (bilet normalny) i 20 zł (bilet ulgowy) można już kupować na bilety.skra.pl oraz na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia (godz. 15-18).

Przed samym spotkaniem kasy będą otwarte od godz. 12.45. Jeśli wyprzedadzą się bilety na miejsca siedzące, pozostają jedynie wejściówki stojące. Zapraszamy na mecz!