Autor: Maciej Nowocień

Czy powstanie serial o PGE Skrze Bełchatów?

PGE Skra to wyjątkowy klub, który jak najbardziej chce otwierać się na swoich kibiców. Dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję wyjątkowego materiału filmowego, który pokaże funkcjonowanie klubu od kuchni. I zapewniamy, że zajrzymy wszędzie!

Dzięki mediom społecznościowym PGE Skry kibice często mogą zobaczyć, co dzieje się w drużynie od środka. Publikujemy materiały z treningów, meczów, wyjazdów i miejsc, gdzie kibice nie mogą się dostać. To spotyka się z dużym zainteresowaniem naszych fanów, a my cieszymy się, że możecie być bardzo blisko naszej drużyny.

PGE Skra postanowiła jednak pójść o krok dalej. W sezonie 2020/2021 podjęliśmy się realizacji zakulisowego materiału, z którego chcieliśmy wyprodukować film, serial lub duży reportaż z tego, jak funkcjonuje klub.

Byliśmy wszędzie: w szatni siatkarzy, autokarze, którym podróżujemy na mecze, gabinetach prezesów, trenerów i fizjoterapeutów, na zgrupowaniach, pokojach hotelowych czy przy podróżach. Widzieliśmy wszystko. Co więcej, siatkarze zachowywali się naturalnie, co było niezwykle ważne, by jak najlepiej oddać atmosferę i funkcjonowanie klubu.

 

 

Zebraliśmy ponad sto godzin wcześniej niepublikowanych materiałów, z których miała powstać niezwykła produkcja. Ostatecznie zdecydowaliśmy, że to było dobre przetarcie, a nauczeni doświadczeniem stworzymy jeszcze lepszy film, serial czy reportaż z sezonu 2021/2022. Kto wie, może będzie to idealne uhonorowanie jubileuszowego, dziesiątego mistrzostwa Polski PGE Skry?

- Zawsze chcemy być blisko kibiców i postanowiliśmy po raz kolejny zabrać ich w głąb naszej drużyny. Tym razem pokażemy samo serce klubu. Muszę przyznać, że to odważny i trudny projekt, bo chcemy pokazać drużynę nie tylko w momentach triumfu, ale również w słabszych chwilach. Cieszę się, że zespół, sztab szkoleniowy i pracownicy klubu zgodzili się na taki projekt. Mam nadzieję, że powstanie z tego materiał, z którego będziemy dumni - mówi Konrad Piechocki, prezes klubu.

- Realizację naszego projektu rozpoczęliśmy już w ubiegłym sezonie. Ze względu na pandemię nie było to łatwe. Brakowało kibiców, atmosfery meczowej i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie to powróci. Śledzenie drużyny przez cały miniony rok dało nam wiele wskazówek, które, mam nadzieję, że wpłyną na jeszcze lepsze ukazanie życia PGE Skry. Dziś ciężko odpowiedzieć, jaką formę przyjmie ten materiał, ale będziemy dążyć do tego, by powstał kilkuodcinkowy serial - dodaje Tomasz Koprowski, dyrektor marketingu PGE Skry.

Na razie zostawiamy Was z próbką materiału z ubiegłego sezonu - przekonajcie się sami, że ten materiał będzie wyjątkowy!

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.