Autor: PGE Skra

CZA-TA nowym oficjalnym partnerem PGE Skry

Z radością pragniemy poinformować, że po raz kolejny powiększyło się grono sponsorów i partnerów biznesowych PGE Skry. Naszą drużynę będzie wspierać firma PPU “CZA-TA” Niciak Spółka Jawna.

Najnowszy oficjalny partner bełchatowskiego klubu posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży ochrony osób i mienia. Składa się z zespołu profesjonalistów oraz konsultantów, którzy przez lata z powodzeniem realizowali projekty na wielu płaszczyznach. Przedsiębiorstwo podejmuje się strzeżenia obiektów na terenie całej Polski, a ponadto realizuje usługi specjalistyczne z zakresu utrzymywania higieny m.in. w branży spożywczej oraz medycznej. CZA-TA również jest upoważniona do udzielania ulg we wpłatach na PFRON, jak i bierze odpowiedzialność za stworzenie indywidualnego procesu outsourcingowego oraz wyników końcowych swoich klientów.

- To wyjątkowa chwila, ponieważ po negocjacjach udało nam się doprowadzić do podpisania umowy sponsorskiej. Rozmowy nie były długie, lecz za to bardzo owocne. Podjęcie współpracy z bełchatowskim klubem to jeden z elementów budowania wizerunku naszej firmy. Cieszę się, że będzie on podparty tak światową marką jaką jest PGE Skra Bełchatów – podkreśla Tomasz Niciak, właściciel firmy CZA-TA.

- To dla nas bardzo ważny okres wedle odległej zasady "jak posiejesz, tak zbierzesz". Zarząd intensywnie skupia się na zapinaniu budżetu na kolejny rok. To niezmiernie miłe, że przybywają partnerzy biznesowi, których możemy zaprosić do naszej drużyny PGE Skry Bełchatów. Taką firmą właśnie jest CZA-TA z Piotrkowa Trybunalskiego – powiedział Konrad Piechocki, prezes PGE Skry.

PGE Skra nieustannie prowadzi działania wizerunkowe, mające na celu bycie jeszcze jaśniejszym punktem na sportowej mapie Polski. Klub docenia fakt, że będzie mógł liczyć na wsparcie przedsiębiorstwa, które posiada swoje oddziały nie tylko w województwie łódzkim, ale również podkarpackim, świętokrzyskim, śląskim, mazowieckim i wielkopolskim.

- To właśnie tam będziemy się chwalić, że jesteśmy partnerem takiego klubu jak PGE Skra Bełchatów. Czujemy się dumni, że dziewięciokrotny mistrz Polski zdecydował się pozyskać nowego partnera i to my możemy nim być – dodaje Tomasz Niciak.

Poza wynikiem sportowym jednym z podstawowych działań PGE Skry jest budowa relacji biznesowych pomiędzy firmami, które współpracują z klubem oraz wzrost ich rozpoznawalności. Dlatego zapraszamy do współpracy każde przedsiębiorstwo, które chce się rozwijać w oparciu o markę najbardziej utytułowanego klubu w XXI wieku w Polsce.