Autor: Maciej Nowocień

CZA-TA Niciak zostaje z PGE Skrą na kolejny sezon

CZA-TA Niciak to kolejne przedsiębiorstwo, które zdecydowało się nie tylko na przedłużenie, ale też rozszerzenie swojej umowy z PGE Skrą Bełchatów. Razem z Firmą CZA-TA Niciak z Piotrkowa Trybunalskiego, która sponsoruje nasz klub, chcemy po raz dziesiąty zostać mistrzem Polski w siatkówce.

CZA-TA Niciak Sp. J. to przedsiębiorstwo z ogromnym doświadczeniem w branży ochrony osób i mienia. Na rynku działa już 29 lat. Kontrahentami przedsiębiorstwa są firmy działające na terenie całej Polski, a wyjątkowy zespół profesjonalistów, konsultantów jak również innych zaangażowanych w funkcjonowanie firmy osób dba o to, by ta współpraca przebiegała zawsze na najwyższym poziomie.

Przedsiębiorstwo oprócz strzeżenia obiektów na terenie całego kraju realizuje także specjalistyczne usługi z zakresu utrzymywania czystości i higieny w wielu branżach. Co nie pozostaje bez znaczenia, Firma jest również upoważniona do udzielania ulg we wpłatach na PFRON, jak i bierze odpowiedzialność za stworzenie indywidualnego procesu outsourcingowego oraz wyników końcowych swoich klientów.

Firma CZA-TA rozpoczynała współpracę z PGE Skrą Bełchatów jako oficjalny partner, a od sezonu 2020/2021 została już sponsorem klubu.

- Cieszymy się, że firma CZA-TA Niciak weszła do grona sponsorów PGE Skra Bełchatów. To już kolejny sezon, w którym wspieramy bełchatowską mistrzowską drużynę. Nasza współpraca cieszy obie strony i pozostaje doskonałym dowodem na to, że można śmiało łączyć zarządzanie nowoczesnym biznesem wraz z zaangażowaniem społecznym i pasją do sportu. Drużynie PGE Skry Bełchatów życzymy samych sukcesów, a kibicom wielu niezapomnianych wrażeń i gorących emocji sportowych w nadchodzącym sezonie 2021/2022. Do zobaczenia w Hali Energia! – mówi Tomasz Niciak, prezes PPU „CZA-TA” Niciak Sp. j.

- Firma CZA-TA Niciak doskonale pokazuje, że sponsoring sportowy to dobry kierunek marketingowy firmy. Początkowo była oficjalnym partnerem, a następnie przekształciła się w sponsora klubu rozszerzając naszą współpracę. Teraz zostaje z nami na kolejny sezon, więc to dowód, że razem idziemy w dobrym kierunku. Wystarczy tylko podziękować za zaufanie i mam nadzieję, że przed nami piękne chwile - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Pełną ofertę Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowego CZA-TA Niciak Sp. J. znajdą Państwo pod adresem www.cza-ta.com.pl.