Autor: PGE Skra

Cza-Ta Niciak wciąż z PGE Skrą Bełchatów!

Cza-Ta Niciak to kolejna firma, która zdecydowała się nie tylko na przedłużenie, ale też rozszerzenie swojej umowy z PGE Skrą. Razem z firmą z Piotrkowa Trybunalskiego, która stała się sponsorem naszego klubu, chcemy zdobyć dziesiąte mistrzostwo Polski!

Cza-Ta Niciak to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży ochrony osób i mienia. Wyróżnia ją wyjątkowy zespół profesjonalistów oraz konsultantów, którzy przez lata z powodzeniem realizowali projekty na wielu płaszczyznach. Firma strzeże obiektów na terenie całej Polski, a ponadto realizuje usługi specjalistyczne z zakresu utrzymywania higieny m.in. w branży spożywczej oraz medycznej. Jest również upoważniona do udzielania ulg we wpłatach na PFRON, jak i bierze odpowiedzialność za stworzenie indywidualnego procesu outsourcingowego oraz wyników końcowych swoich klientów.

Firma rozpoczynała współpracę z PGE Skrą Bełchatów jako oficjalny partner, a od sezonu 2020/2021 została już sponsorem klubu.

- Cieszymy się, że firma Cza-Ta Niciak dołączyła do grona sponsorów drużyny siatkarskiego mistrza, czyli PGE Skry. To już kolejny sezon, w którym wspieramy bełchatowski zespół. Nasza współpraca jest doskonałym dowodem na to, że da się połączyć zarządzanie nowoczesnym biznesem wraz z zaangażowaniem społecznym i pasją do sportu. Drużynie PGE Skry życzę samych sukcesów, a kibicom wielu sportowych emocji w nadchodzącym sezonie 2020/2021. Do zobaczenia w Hali Energia! - mówi Tomasz Niciak, prezes Cza-Ta Niciak.

- Cza-Ta Niciak to firma, która dołączyła do nas w ubiegłym sezonie PlusLigi i postanowiła z nami zostać na kolejny, tym razem nie jako partner, ale już jako sponsor PGE Skry. To tylko potwierdza, że współpraca układa się bardzo dobrze dla obu strony. Cieszymy się, że dajemy firmie możliwość rozwoju pod względem sponsoringowym, a jednocześnie dzięki takiemu wsparciu jesteśmy w stanie budować na tyle silną drużynę, by walczyć o laury nie tylko na arenie krajowej, ale również międzynarodowej. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie i liczę, że to nie będzie nasz ostatni wspólny sezon! - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Pełna oferta firmy Cza-Ta Niciak jest dostępna na www.cza-ta.com.pl.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.