Autor: Biuro Prasowe

Cud, miód i orzeszki dołącza do grona Partnerów Biznesowych PGE GiEK Skry Bełchatów

W sezonie 2023/2024 firma cateringowa Cud, miód i orzeszki dołączyła do grona partnerów biznesowych PGE GiEK Skry Bełchatów.

Mecze PGE GiEK Skry Bełchatów w hali Energia to wyjątkowe widowiska sportowe, w których udział biorą wierni kibice żółto-czarnej drużyny, ważne osoby ze świata sport i biznesu, a także sponsorzy i partnerzy biznesowi naszego Klubu. To właśnie oni wspierają bełchatowskiej drużyny z trybuny VIP, gdzie czekają na nich nie tylko siatkarskie emocje, ale także specjalnie przygotowany catering.

W sezonie 2023/2024 bełchatowska firma Cud, miód i orzeszki dołącza do partnerów biznesowych Klubu i odpowiedzialna będzie za przygotowanie dań dla kibiców zasiadających na trybunie VIP.

Podejmując współpracę z firmą Cud, miód i orzeszki stawialiśmy przede wszystkim na gwarancję smaku i jakości oferowanych przez nich dań. Dodatkowym atutem jest fakt, że to firma z Bełchatowa, a doskonale wiemy, że jak ważne jest dla nas podejmowanie współpracy z lokalnymi firmami – powiedział Radosław Marzec p.o. Prezesa KPS Skry Bełchatów.