Autor: Biuro prasowe

COMPRA Recykling gra dalej z PGE Skrą Bełchatów

Firma COMPRA Recykling, działająca w branży handlu odpadami z tworzyw sztucznych, makulatury i złomu metali, przedłużyła umowę sponsorską z PGE Skrą Bełchatów. Obowiązuje ona także w sezonie 2022/2023.

W swojej codziennej działalności COMPRA Recykling stawia na nieustanny rozwój. Z przedsiębiorstwa lokalnego przekształciła się w firmę o zasięgu ogólnopolskim, a nawet globalnym. Dzięki stale czynionym inwestycjom, COMPRA skutecznie obsługuje podmioty zlokalizowane w różnych miejscach w całym kraju, a także współpracuje z największymi recyklerami w Europie i w Azji.

COMPRA dołączyła do grona sponsorów PGE Skry przed sezonem 2021/2022. Współpraca jest kontynuowana również w bieżącym sezonie.

- Decyzja o pozostaniu z PGE Skrą na kolejny rok była dla nas oczywista, choć w poprzednim sezonie drużynie nie udało się wywalczyć medalu, a była tego bardzo blisko. Jesteśmy jednak z klubem na dobre i na złe - po rozmowie z prezesem Piechockim zdecydowaliśmy się więc jeszcze prężniej wspierać klub w bieżących rozgrywkach. Wierzymy, że przed nami wiele wspólnych emocji i satysfakcjonujących wyników - powiedział Cezary Grałek, prezes COMPRA Recykling.

- PGE Skra jest klubem o silnych korzeniach lokalnych, ale rozpoznawalnym w całym kraju i poza jego granicami. Tak samo jest z firmą COMPRA - to przedsiębiorstwo wywodzące się z Bełchatowa, które dzięki ambicji, ciężkiej pracy i wytrwałości w dążeniu do celu dynamicznie się rozwija i działa na rynkach międzynarodowych. Cieszy nas decyzja o przedłużeniu współpracy sponsorskiej z klubem. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że przed nami wiele wspólnych sukcesów - dodał Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów SA.

Więcej informacji o firmie COMPRA znaleźć można na jej stronie internetowej.