Autor: Biuro prasowe

Cegielnia Grabarz kontynuuje wsparcie dla PGE Skry Bełchatów

W gronie oficjalnych sponsorów PGE Skry na sezon 2022/2023 pozostała Cegielnia Grabarz - jeden z najnowocześniejszych producentów ceramiki budowlanej w Polsce.

Cegielnia Grabarz jest oficjalnym sponsorem PGE Skry Bełchatów od września 2021 r. W ramach współpracy logotyp firmy eksponowany jest na stronie internetowej i w mediach społecznościowych klubu oraz w hali Energia. Firma brała również udział w wielu aktywnościach sportowych organizowanych przez klub, m.in. w organizowanym w lipcu ubiegłego roku #DniuZeSponsorem. W tym sezonie Cegielnia była Sponsorem Meczu 12. kolejki PlusLigi, w którym PGE Skra zmierzyła się z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Współpraca między stronami jest kontynuowana także w sezonie 2022/2023. - Sport łączy pokolenia. W naszym regionie mamy ogromne tradycje siatkarskie, w których olbrzymi udział ma bełchatowska PGE Skra. Bardzo się cieszę, że w kolejnym sezonie kontynuujemy współpracę z klubem. Od lat obserwujemy i wspieramy zmagania żółto-czarnych w rozgrywkach PlusLigi i na arenie międzynarodowej, dlatego bycie sponsorem PGE Skry to nie tylko relacja biznesowa, ale również wielka przyjemność - mówi Łukasz Grabarz, właściciel Cegielni Grabarz.

- Z Cegielnią Grabarz łączą nas nie tylko relacje biznesowe, ale także zaufanie oraz poczucie tożsamości z całym regionem. Niewielu jest partnerów tak dobrze rozumiejących sport, więc współpraca z Cegielnią Grabarz to dla nas wielka satysfakcja. Mam nadzieję, że te relacje będą podtrzymane również w kolejnych sezonach - dodaje Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów SA.

Cegielnia Grabarz zlokalizowana w Kolonii Kociszew w gminie Zelów to firma z blisko 45-letnim doświadczeniem na rynku ceramiki budowlanej, produkująca m.in. cegły pełne, pustaki ceramiczne ścian działowych i nośnych oraz pustaki kominowe i wentylacyjne. Produkcja opiera się wyłącznie na naturalnych surowcach, a cały proces przebiega z najwyższą starannością i odpowiednią temperaturą utwardzania. Pozwala to uzyskać produkty bardzo wytrzymałe, mało nasiąkliwe i mrozoodporne. Od 2019 r. zakład produkcyjny jest zautomatyzowany i zrobotyzowany, dzięki czemu Cegielnia Grabarz jest jedną z najnowocześniejszych w Polsce.

Więcej informacji o działalności Cegielni Grabarz znaleźć można na profilu firmy na Facebooku.