Autor: Biuro Prasowe

Catering by; Zapiekany Partnerem Lokalnym PGE GiEK Skry Bełchatów w sezonie 2023/2024

Catering by; Zapiekany, specjalizujący się w diecie "pudełkowej", dołączył do PGE GiEK Skry Bełchatów jako oficjalny Partner Lokalny na sezon 2023/2024. Firma dba o posiłki dla zawodników w dni meczowe.

Catering by; Zapiekany to lokalna firma specjalizująca się w tzw. diecie „pudełkowej”. Oferta firmy skierowana jest do osób ceniących wygodę oraz jakość spożywanych posiłków, przy zachowaniu kontroli kalorycznej. Zespół Catering by; Zapiekany składa się z ludzi kreatywnych i pełnych energii, dla których priorytetem jest zadowolenie klientów. To pasjonaci zdrowej kuchni i doskonałego smaku, którzy dokładają wszelkich starań, aby każdy posiłek dostarczał niepowtarzalnych doznań kulinarnych.

W sezonie 2023/2024 firma Catering by; Zapiekany została Partnerem Lokalnym PGE GiEK Skry Bełchatów. Odpowiada ona za przygotowanie posiłków spożywanych przez zawodników bełchatowskiej drużyny podczas dni meczowych, zarówno domowych, jak i wyjazdowych. Niektórzy z zawodników zdecydowali się również, aby na co dzień korzystać z posiłków przygotowanych przez firmę. Dodatkowo Catering by; Zapiekany przygotował specjalny rabat dla kibiców PGE GiEK Skry, a podczas spotkań rozgrywanych w hali Energia, kibice będą mieli szansę wziąć udział w konkursie, w który do wygrania będzie voucher na catering.

- Decydując się na współpracę z firmą Catering by; Zapiekany mamy na uwadze przede wszystkim to, jak ważna jest zbilansowana dieta w życiu profesjonalnych sportowców. Catering by; Zapiekany to bełchatowska firma, a jak często podkreślamy, ważne jest dla nas, aby współpracować z lokalnymi przedsiębiorcami – powiedział Radosław Marzec p.o. Prezesa KPS Skra Bełchatów S.A.