Autor: Informacja prasowa

Bilety i karnety na mecze PGE Skry kupicie na platformie Stellis One!

PGE Skra to marka, która od lat zachowuje najwyższe standardy, zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym oraz marketingowym. Teraz klub może pochwalić się nowym systemem biletowym, który wdrożyła firma Stellis. To jednocześnie idealny czas na ogłoszenie przedłużenia współpracy z dotychczasowym partnerem technologicznym klubu!

Pierwszym zadaniem marki Stellis, która partnerem technologicznym PGE Skry jest od prawie roku, było zaprojektowanie i wdrożenie nowej strony internetowej na platformie Stellis One. To pozwoliło bełchatowianom na duży krok naprzód jeśli chodzi o rozwój w sferze digital. Dziś - przy okazji przedłużenia współpracy z partnerem technologicznym - bełchatowski klub wprowadził nowy system biletowy, również oparty na platformie Stellis One.

- Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo kibice PGE Skry czekali na moment rozpoczęcia sprzedaży karnetów na mecze w hali Energia, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by mogli zakupić abonamenty w jeszcze prostszy sposób. Jestem przekonany, że nowy interfejs Stellis One będzie bardziej przyjazny dla odbiorców, a sami nie możemy doczekać się rozpoczęcia sezonu PlusLigi, bo w minionym roku byliśmy częstymi gośćmi w bełchatowskiej hali - mówi Łukasz Gąsiorowski, CEO Stellis.

Na czym polega Stellis One? To platforma dedykowana m.in. klubom i instytucjom sportowym, która nie tylko usprawni zarządzanie wejściówkami. Partner technologiczny PGE Skry zadbał też o pracowników klubu, bo nowy system znacznie ułatwi ich pracę. Bilety i karnety będą wydawane szybciej, co wpłynie na wydajność i zmniejszy kolejki. System biletowy został również przygotowany na możliwość pracy w chmurze, dzięki czemu klub uniknie problemów z przeciążeniem serwerów przy sprzedaży wejściówek na najciekawsze mecze.

- Mamy już spore doświadczenie w biznesie i jeśli PGE Skra decyduje się na kontynuację współpracy, to musi ona faktycznie przebiegać bardzo dobrze. I tak właśnie jest ze Stellis. Jesteśmy zadowoleni z efektów strony internetowej, a teraz przyszedł czas na wdrożenie nowego systemu biletowego. Zbliża się nowy sezon PlusLigi, a kibice od kilku tygodni dopytują o karnety, dlatego wierzę, że dzięki naszemu partnerowi technologicznemu fani będą mogli kupić wejściówki bez żadnych problemów, także na szlagierowe mecze. I wierzę, że hala Energia w przyszłym sezonie znów będzie pełna - podkreśla Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Nowy system biletowy PGE Skry można znaleźć pod adresem http://bilety.skra.pl.